pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 čtvrtek 25.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
 sobota 27.4.2024
Vsetín
Kladno
Zrušeno
 pondělí 29.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
Obrázek
A tým

Vstupenky na Pardubice v prodeji! Velký opening před utkáním nabídne fanzónu i koncert

11. 9. 2023 od Klub / Foto: Roman Mareš
První domácí utkání v nové sezóně sehrají Rytíři v neděli 17. září od 16 hodin s Pardubicemi. Už ve 13 hodin ale začíná doprovodný program, který pod názvem Opening sezóny s Kauflandem nabídne fanouškům před stadionem vystoupení Olgy Lounové či Jaroslava Břeského. Přijďte dřív, užijte si nabitou fanzónu a nalaďte se na hokejovou bitvu!

Extraligová sezóna se nezadržitelně blíží. Už v pátek hrají Rytíři v Olomouci a v neděli 17. 9. se poprvé představí na domácím ledě. U této příležitosti klub ve spolupráci s generálním partnerem, společností Kaufland, připravil velký sezónní opening.

Už od 13 hodin bude před ČEZ zimním stadionem připravena chill zóna od Kauflandu, střelnice od automobilky Škoda či občerstvení od Kauflandu i nového klubového caterera Stalleys. Těšit se můžete také na stolní hokej od Stigy, malování na obličej, fotokoutek nebo skákací hrad a navštívit můžete rytířský fanshop. V rámci doprovodného programu vystoupí český zpěvák Jaroslav Břeský s hity od skupiny Queen a v 15 hodin předzápasový program vyvrcholí vystoupením Olgy Lounové.

Utkání samotné startuje v 16 hodin a vstupenky na něj uvádíme do on-line prodeje v pondělí 11. září od 17 hodin! K zakoupení budou též ve dnech 12. a 14. září vždy od 15:00 do 18:00 na pokladnách ČEZ zimního stadionu.

Nadále je také možné jak on-line, tak na pokladně stadionu ve výše uvedených hodinách zakoupit permanentní vstupenku, která nabízí výraznou finanční úsporu a další příjemné fanouškovské benefity!

Informace ke vstupenkám:

  • Vstupenky není nutné tisknout, můžete předložit i v mobilním telefonu.
  • Pokud vám nedorazily vstupenky do emailu, zkontrolujte si nevyžádanou poštu a spam, případně kontaktujte zákaznickou linku ENIGOO tel.: 461 049 232, email: info@enigoo.cz.
  • Vstupenky lze také rezervovat online a poté zaplatit u terminálu Sazky (fanoušek tedy získá na místě vytištěnou vstupenku, nemusí se zatěžovat tiskem lísku zaplaceného online).
  • Rezervovat vstupenky na webu je možné nejpozději do dvou dnů před zápasem, v den utkání je prodej v síti Sazky ukončen - lístek lze zakoupit online (do 2 hodin před zápasem) nebo u pokladen.
  • Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

 

Ceny vstupenek pro 2. kolo Tipsport Extraligy, Rytíři Kladno vs. HC Dynamo Pardubice (17.9. od 16:00, ČEZ stadion Kladno):

Kategorie / Sektor

Cena

Zlevněné vstupné

I. kategorie

400 Kč

-

II. kategorie

350 Kč

-

III. kategorie

300 Kč

250 Kč

IV. kategorie (stání)

220 Kč

190 Kč

Sektor hosté

300 Kč

-

 

*Studenti, senioři (nad 70 let) a držitelé průkazu ZTP mají slevy od kategorie III., kdy do této kategorie mohou zakoupit vstupenku za 250 Kč, v kategorii IV. jsou vstupenky pro tyto kategorie za 190 Kč. Každý divák, který zakoupí zlevněnou vstupenku, se musí u vchodu prokázat příslušným dokladem, jinak nebude na stadion se slevněnou vstupenkou vpuštěn. Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

Pokladny ČEZ zimního stadionu budou otevřeny dvě hodiny před začátkem utkání.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

A tým - zápasy
Martin Kolačkovský / Foto: Roman Mareš, Josef Poláček | 17. 9. 2023

Domácí premiéra body nepřinesla, Kladno po bojovném výkonu nestačilo na Pardubice

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU