čtvrtek 1.8.2024
Chomutov
Kladno
17:30
 úterý 6.8.2024
Kladno
Chomutov
 
 čtvrtek 8.8.2024
Kladno
Kolín
 
 úterý 13.8.2024
Kladno
Litoměřice
17:30
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
Obrázek
Mládež

Úvodní školní trénink prvňáčků ze ZŠ Brjanská navštívili hráči A-týmu Rytířů

14. 9. 2023 od Redakce
Ve středu 13. září odpoledne se na druhé ploše ČEZ zimního stadionu poprvé v nové sezóně uskutečnil školní trénink hokejové první třídy ze Základní školy Brjanská. Trenéři Kolafa s Kostrbikem měli pro novopečené školáky hned na úvod milé překvapení. Na trénink totiž přišli i hráči A-týmu Rytířů Ondřej Bláha a Václav Veber.

Školní tréninky absolvují děti navštěvující hokejové třídy na Základní škole Brjanská. Ve středu 13. září poprvé společně vyjela na led třída 1. H, a nebyl to ledajaký trénink! Hlásili se na něm totiž i Ondřej Bláha s Václavem Veberem, kteří si s kluky na úvod zahráli hokejovou modifikaci oblíbené hry „rybičky, rybičky, rybáři jedou“. Následně se zapojili i do hokejových cvičení, a tak třeba šestiletý Matěj mohl večer doma vyprávět, že mu na gól nahrál Ondra Bláha.

Hokejové třídy mají na Kladně dlouhou tradici. Dětem, které je navštěvují, nabízejí dva školní tréninky týdně navíc, a to včetně odvozu autobusem ze zimního stadionu do školy i naopak. Pro ty, které si rodiče po odpoledním tréninku nemohou hned vyzvednout, funguje na zimním stadionu ve stylu družiny klubík, kde mohou pod dozorem setrvat až do 17 hodin.

FOTOGALERIE

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU