1:4
Mládež

Sedmička Rytířů rozdávala debakly, dařilo se i deváté třídě. Ticháček vypomáhal juniorům

22. 11. 2021 od Pavel Husarik / Foto: Vojtěch Jaňour
Junioři během uplynulého týdne prohráli všechny tři své zápasy a nestačila jim ani pomoc obránce Jiřího Ticháčka, který získal své stabilní místo v A-týmu. Dařilo se naopak deváťákům a sedmákům!

JUNIOŘI, Rytíři vs. Jihlava 0:3, Rytíři vs. Havířov 2:4, Rytíři vs. Třinec 1:5

Rytíři ve středu na domácím ledě přivítali Jihlavu. Vývoj utkání nebyl divoký, naši junioři bohužel hledají střelce, a to se potvrdilo i proti týmu z Vysočiny. Který zvládnul utkání skvěle i směrem dozadu a odvezl si všechny tři body.

Na Havířov posilnění i o Jirku Ticháčka, bohužel junioři zabrali pozdě. Rytíři dvěma slepenými góly Hrabíka ve třetí třetině snížili na 2:3. Ve zbylém čase ale nedokázali vyrovnat, Havířov se trefil do prázdné branky a upravil na konečných 2:4.

Branky: 50. Hrabík (Ticháček, Funk), 57. Hrabík (Ticháček, Funk)

V sobotu třetí domácí utkání v řadě a tentokrát Třinec. Rytíři neodehráli vůbec špatné utkání, byli často na kotouči, ale góly střílel hlavně Třinec. Ve třetí třetině rozhodl třemi góly a odjíždí se všemi body.

„Víkend byl v naší režii, obě utkání jsme nebyli horším týmem, šli jsme si pro body, celá kabina chtěla a bylo to cítit. Bohužel rozhodly naše chyby, zbytečná vyloučení a nevyužívání šancí“ dodal zklamaný kapitán Ladislav Funk.

Branky: 23. Sýkora (Kuzďas, Funk)

DOROST, Hvězda Praha vs. Rytíři 4:2

Na dorost ve čtvrtek odehrál v Praze utkání s Hvězdou. Rytíři ve značně oslabené sestavě bojovali až dokonce. Bohužel ani to na bod nestačilo. Hned v první minutě šli naši hráči do vedení po střele Šátka. O utkání ale rozhodnul hráč Hvězdy Spěváček, který vsítil všechny góly domácích. Nakonec dorostenci podlehnuli 2:4

Branky: 1. Šátek, 48. Šíma (Rájek)

9. TŘÍDA, Rytíři vs. Třemošná 7:1

Deváťáci v neděle na přivítali Třemošnou. Utkání proběhlo bez větší zápletky v režii našich. Do branky Meteoru dokázali nasázet 7 branek a jediná skvrna na výsledku je obdržená branka.

Branky: 2x Šilhavý, 2x Dick, Kamas, Kozák, Starikov

8. TŘÍDA, Benešov vs. Rytíři 6:2

V neděli na ledě Benešova osmáci neodehráli špatné utkání, ale vyhořeli jen ve druhé třetině, ve které Benešov vstřelil 5 branek. První i třetí třetina skončila vyrovnaně. Osmáci odjíždí s prohrou 2:6

Branky: Klempíř, Hausner

7. TŘÍDA, Rytíři vs. PZ Kladno 16:2, Rytíři vs. Třemošná 13:6

Sedmáci ovládnuli derby a nasázeli PZtce dokonce 16 branek. Utkání se odehrálo v režii Matyáše Melančina, který vstřelil 4 branky a konkuroval mu Honza Šubin se třemi góly.

Branky: 4x Melančin, 3x Šubin, 2x Ilrbek, 2x Jirátko, 2x Kučera, Kováč, Petera, Malík

V neděli na výkon z předešlého utkání navázali a Třemošná nakonec odjela 13 brankami. Hattrick si připsal Radek Křesťan.

Branky: 3x Křesťan, 2x Melančin, 2x Kováč, 2x Ilrbek, Koudelka, Kučera, Křivánek, Petera