středa 5.4.2023
Kladno
Pardubice "B"
8:4
1. kolo,  neděle 16.4.2023
Kladno
Zlín
1:0
2. kolo,  pondělí 17.4.2023
Kladno
Zlín
3:1
3. kolo,  čtvrtek 20.4.2023
Zlín
Kladno
1:7
4. kolo,  pátek 21.4.2023
Zlín
Kladno
0:1
Obrázek
A tým

Rytíři se loučí s trenérem Čermákem, útočníkem Hlavou a obráncem Baránkem

2. 5. 2022 od Tisková zpráva / Foto: Roman Mareš
Kladenský klub opouští trenér a sportovní manažer David Čermák, útočník Nicolas Hlava a obránce Marek Baránek. Všem děkujeme za odvedenou práci pro Rytíře!

David Čermák se rozhodl pro změnu angažmá a z Kladna míří na lavičku Českých Budějovic. Někdejší kladenský útočník působil u A-týmu Rytířů od sezony 2018/19, kdy se v klubu změnil trenérský štáb. Hned ve své úvodní sezoně s Rytíři postoupil do extraligy. S tou se však na konci ročníku 2019/20 loučil, když Kladno přímo sestoupilo do Chance ligy. Následně byl Čermák i u druhého postupu do nejvyšší soutěže, a to vloni. 

Útočník Nicolas Hlava přišel na Kladno z Chomutova před dvěma lety. V obou sezonách u Rytířů byl velice produktivním a platným forvardem. Také jeho zásluhou se kladenský hokej vrátil v loňské sezoně do extraligy a letos se v ní udržel. Hlava odchází do Litvínova, kde má trvalé bydliště, což výrazně přispělo při jeho rozhodování.

Loučíme se také s obráncem Markem Baránkem. Bojovný obránce, který se nebál podpořit útok, strávil na Kladně pouze jednu sezonu. Nyní se přesouvá do Plzně. 

Všem přejeme hodně úspěchů v další kariéře a děkujeme za odvedené služby!

Klub v těchto dnech intenzivně pracuje na složení kádru na další sezonu. Už nyní bude mít širší jádro týmu prodlouženou smlouvu a pracuje se na jeho doplnění. Jakmile budou všechny administrativní kroky dokončeny, budeme vás podrobně informovat.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU