2. kolo,  neděle 17.9.2023
Kladno
Pardubice
1:3
3. kolo,  pátek 22.9.2023
Vítkovice
Kladno
2:3sn
4. kolo,  neděle 24.9.2023
Kladno
Sparta
1:7
5. kolo,  středa 27.9.2023
Liberec
Kladno
3:2
6. kolo,  pátek 29.9.2023
Kladno
Kometa Brno
1:4
7. kolo,  neděle 1.10.2023
Plzeň
Kladno
16:30
8. kolo,  pátek 6.10.2023
Kladno
Mountfield HK
18:00
9. kolo,  neděle 8.10.2023
Mladá Boleslav
Kladno
16:00
11. kolo,  neděle 15.10.2023
Litvínov
Kladno
17:30
12. kolo,  pátek 20.10.2023
Kladno
Budějovice
18:00
Obrázek
Klub

Rytíři mají dalšího hlavního partnera. Klub uzavřel spolupráci s Trinity Bank

17. 9. 2020 od Tisková zpráva
Kladenští fanoušci mohli zaregistrovat nové logo mezi partnery klubu. Patří české bance Trinity Bank, se kterou klub uzavřel novou spolupráci. Banka se tak stala dalším hlavním partnerem Rytířů!

Trinity Bank oznámila za první pololetí roku 2020 překročení plánu zisku a také soustavný růst od vstupu na trh začátkem roku 2019. S rozvojem banky souvisí i rozšiřování týmu expertů či spolupráce s významnými osobnostmi.

V souladu s vizí banky „Chráníme Váš úspěch“ byla nově navázána spolupráce s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. „Mnoho let dávám Jardu za vzor svým kolegům a celému týmu. Na hodně firemních setkáních jsem rozdával jeho rozhovory, podtrhané, označené, aby si kolegové zapamatovali důležité myšlenky a nechali se inspirovat. Jeho píle, vytrvalost, disciplína, nadšení i víra jsou inspirativní pro každého. Jaromír Jágr je žijící světová legenda pro naše hodnoty, a právě soulad hodnot mě podnítil k nabídce spolupráce. Zároveň i okolnosti nahrály tomu, abychom mohli spolupráci zrealizovat v souladu s misí Trinity Bank,“ uvádí ke spolupráci zakladatel Trinity Bank Radomír Lapčík a doplňuje: „Věřím, že naše mise promítající se do vzájemné spolupráce bude přínosná pro Jaromíra Jágra i jeho hokejový klub. Pro nás bude ctí i stvrzením naší mise příležitost podílet se na jeho dalších úspěších. Chceme chránit jeho úspěch, stejně jako chráníme úspěch všech našich klientů.“

Cesty Radomíra Lapčíka i Jaromíra Jágra jsou v mnohém shodné. Podobný věk, soulad hodnot, pracovitost, tvrdá disciplína, víra v Boha i vášeň pro to, co dělají. Za svým snem si každý z nich jde více jak čtvrt století a ke splnění jejich snů vedla dlouhá cesta. Nikdy však nepřestali věřit, že svých snů mohou pílí a vytrvalostí dosáhnout. A svých snů dosáhli.

Fond kvalifikovaných investorů TBGF přináší unikátní možnost konzervativních investic, čestným investorem se stal i Jaromír Jágr

TBGF je novým fondem kvalifikovaných investorů s cíleným výnosem 3,58 % p.a. s konzervativním přístupem, o který bylo rozšířeno portfolio investičních příležitostí pro klienty Trinity Bank. Cílem je dosahovat stabilního zhodnocení prostředků vložených investory ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. TBGF investuje zejména do bankovních instrumentů, prémiových nemovitostí a dluhopisů, zejména pak státních.

Prvním investorem nového fondu TBGF se stal Radomír Lapčík. Čestným investorem TBGF je pak po jeho vzoru i Jaromír Jágr. TBGF je výjimečný konzervativní produkt pro klienty jako možnost zhodnocení jejich úspor, finančních prostředků. „V období nízkých úrokových sazeb hledáme pro portfolio klientů nové příležitosti zhodnocení. Dlouhodobá stabilita a bezpečnost jsou našimi prioritami,“ uvádí Radomír Lapčík.

Výhodou TBGF je rovněž možnost investice do vybraných instrumentů obtížně dostupných pro širokou veřejnost. O profesionální správu majetku fondu TBGF se stará lídr v oblasti investičních fondů společností, AVANT investiční společnost, a.s. a samozřejmostí je dohled ČNB.

Fond byl představen na tiskové konferenci Trinity Bank, která proběhla v úterý 15. 9. 2020 v zahradách hotelu Augustine v Praze na Malé Straně.

O TRINITY BANK a.s.

Trinity Bank působí na finančním trhu již 25 let. Kapitálová přiměřenost dosahuje téměř 23 %, počet klientů 25 000 a bilanční suma přesahuje 18 miliard Kč. Trinity Bank se specializuje na privátní a korporátní bankovnictví, u fyzických osob se zaměřuje především na vkladové a spořicí produkty, které nabízejí nadstandardní zhodnocení úspor.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU
 
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno