úterý 6.8.2024
Chomutov
Kladno
17:30
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
 úterý 20.8.2024
Kladno
McGill
17:30
 čtvrtek 22.8.2024
Kladno
Kassel
17:30
 úterý 27.8.2024
Plzeň
Kladno
17:30
Obrázek
A tým

Rytíře v sobotu čeká benefiční fotbalové utkání v Tuchlovicích

20. 6. 2024 od Klub
Letní příprava kladenského A-týmu je v plném proudu, nyní se ale hokejisté na den stanou fotbalovými hráči. V rámci benefičního utkání pro nadaci Dobrý Anděl se Rytíři v sobotu 22.6. od 17:00 utkají v Tuchlovicích proti klubovému partnerovi společnosti Amond. Ta celou akci pořádá s podporou nejen Rytířů, ale také obce Tuchlovice a jejího fotbalového klubu AFK Tuchlovice.

Celá sobotní akce startuje už od patnácti hodin. Zápasu kladenského A-týmu předcházejí utkání mládeže Rytířů, ta začínají v 15:45. Kromě pořádné dávky fotbalu bude připraven také bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na skákací hrady či malování na obličej, v areálu bude k vidění i výstava nejnovějších vozů Volkswagen a Škoda. Budete také moci navštívit Fanshop Rytířů nebo se zapojit do tomboly o zajímavé ceny. Mezi nimi například hokejka Jiřího Ticháčka, permanentky na extraligu nebo podepsaný hokejový dres. Vyhrát můžete také zapůjčení auta na víkend či autokosmetické doplňky od společnosti Amond. Výtěžek z tomboly a dobrovolného vstupného půjde v kompletní výši na nadaci Dobrý Anděl, kterou podpoří samostatně také Rytíři Kladno v rámci svého nadačního fondu Knights Foundation částkou 10 000 Kč.

Do fotbalového utkání nastoupí Rytíři s třinácti hráči A-týmu: Smoleňák – Ticháček, Jarůšek, Pytlík, Filip, Trojna, Nedvěd, Bláha, Jeřábek, Hanousek, Melka, Hejda, Procházka a kondiční trenér Tomáš Horna.

Po skončení hlavního zápasu bude následovat autogramiáda, které se zúčastní také brankáři Adam Brízgala a Štěpán Lukeš, mladíci Sebastián Redlich se Štěpánem Vimmerem a obránce Martin Nemčík. „Doufám, že se sejdeme v co největším počtu a uděláme si spolu hezké odpoledne,“ vzkázal fanouškům skrze video kapitán Kladna a sobotní fotbalový brankář Radek Smoleňák.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU