sobota 6.2.2021
Kladno
Frýdek-Místek
5:1
 neděle 7.2.2021
Ústí nad Labem
Kladno
2:1
 středa 17.2.2021
Kladno
Prostějov
4:2
 sobota 20.2.2021
Benátky nad Jizerou
Kladno
3:6
 středa 24.2.2021
Kladno
Ústí nad Labem
9:2
 sobota 27.2.2021
Kadaň
Kladno
17:00
 středa 3.3.2021
Kladno
Sokolov
18:00
 sobota 6.3.2021
Šumperk
Kladno
18:00
 pondělí 8.3.2021
Kladno
Vrchlabí
18:00
SPUSTIT VIDEO
Obrázek
Klub

Rivalita jde stranou, Rytíři podpoří bojovníka Ondřeje Buchtelu

10. 7. 2020 od Tisková zpráva
Hokej je sport, který lidé milují po celém světě. Jsou ale i důležitější věci, ve kterých nehraje roli, za který tým zrovna kopete. Rytíři Kladno se rozhodli pomoci hokejistovi, který v této době hraje velmi těžký zápas. Tím bojovníkem je Ondřej Buchtela, dvacetiletý talent, obránce Bílých Tygrů Liberec a Benátek nad Jizerou. Jeho soupeřem je rakovina srdce.

S Ondrou Buchtelou si v mládežnických reprezentacích zahráli i kladenští Rytíři. Ti mu také poslali vzkaz: „V Kladně všichni sledujeme, jak bojuješ. Věříme, že nakonec budeš vítězem ty. Všichni ti držíme palce, drž se,“ vzkázal Šimon Jelínek. „Přesně tak, teď jde rivalita stranou. Jsme s tebou, kamaráde,“ dodal Matyáš Zelingr. „Věřím, že se zase potkáme na modré,“ podpořil "Buchtu" Adam Kubík.

Kladenský klub a jeho nadační fond Knights Foundation pomůže Ondřejovi částkou 20 tisíc korun. „Když každý přidá svou pomocnou ruku, věříme, že se nakonec vybere dostatek finančních prostředků, které pomohou k léčbě. O Ondřejův stav se zajímá i majitel klubu Jaromír Jágr, který mu daroval podepsanou hokejku. Je jen na Ondrovi, jestli si ji nechá, nebo jestli se najde někdo, kdo ji bude chtít vydražit a Ondrovi tak přispět další finanční částkou. My k hokejce ještě připojíme malý dárek a vše mu v nejbližších dnech předáme,“ uvedl tiskový mluvčí Rytířů Kladno Lukáš Jůdl.

Ondrův souboj není lhostejný ani dalším hráčům Kladna. Útočník Nicolas Hlava, který s Buchtelou hrával v Chomutově, vyzval fanoušky, aby vydražili jeho hokejku a také pomohli mladému obránci v této nelehké době.

Svůj rytířský dres vydražil pro Ondru Buchtelu i bývalý kladenský útočník Marek Hovorka.

Hranou hokejku věnoval do dražby pro Ondru Buchtelu kladenský útočník Tomáš Guman.

Pomohli hokejoví Kladeňáci, pomozte i vy!

A pomohli i další hráči, kteří prošli kladenskou kabinu. Šlo například o Tomáše Plekance, Jakuba Voráčka, Davida Šticha či Jana Kloze. Zapojte se i vy a pomozte Ondrovi Buchtelovi, pro kterého byl zřízen transparentní účet: ZDE.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU