neděle 17.4.2022
Kladno
Jihlava
6:4
 pondělí 18.4.2022
Kladno
Jihlava
4:1
 čtvrtek 21.4.2022
Jihlava
Kladno
5:3
 pátek 22.4.2022
Jihlava
Kladno
2:7
 pondělí 25.4.2022
Kladno
Jihlava
6:3
Obrázek
Klub

Pracuj pro Rytíře: Zápoj se s námi do další hokejové sezony, tyto pozice teď nabízíme!

27. 5. 2022 od Lukáš Jůdl / Foto: Roman Mareš
Chceš být součástí největšího sportovního klubu na Kladensku? Láká tě pracovat v nově zmodernizovaných prostorách kladenského zimního stadionu? Chceš být v kontaktu s klubovými partnery a potkávat extraligové hokejisty včetně Jaromíra Jágra či Tomáše Plekance? Pak se přihlas do výběrového řízení. Aktuálně hledáme personál do VIP prostor, pokladní a hostesky.

Pokud máš zájem o některou z níže uvedených pozic, napiš nám na info@rytirikladno.cz, do předmětu mailu dej „PRACOVNÍ POZICE“. Nepotřebujeme tvoje CV, stačí nám, když o sobě napíšeš dvě až tři věty a pošleš svou aktuální fotku, abychom tě trochu poznali, než tě pozveme na pohovor. V mailu také odpověz na pět otázek, které najdeš na konci tohoto článku. Těšíme se na tvou zprávu!

Obsluha VIP prostor

Od nové sezony, která začne v září 2022, budeme disponovat na kladenském stadionu novými VIP prostory. Ty se nově rozšíří o skyboxy a VIP balkony ve třetím patře. Na utkání potřebujeme celkem sedm členů VIP týmu. Musí ti být více než 18 let a nezáleží na tom, jestli jsi holka nebo kluk. Co od tebe očekáváme?

·         Výhodou je, jestli máš zkušenosti z obdobné pozice, obdobné brigády nebo už jsi u Rytířů ve VIPce pracoval. Pokud ne, ale věříš si na to, přihlas se také. A nemusíš se bát, vše ti ukážeme, určitě to zvládneš.

·         Potřebujeme od tebe, abys stíhal/a alespoň většinu zápasů. Těch je v sezoně (období od září do dubna) nejméně 26. Hráváme v úterý, v pátek a v neděli. Někdy hrajeme jednou v týdnu, někdy dvakrát, výjimečně i třikrát. Občas se hraje i v jiné dny, ale také jen výjimečně. Ve všední dny se hraje od 18:00, o víkendu od 16:00. Na stadionu tě pak potřebujeme dvě hodiny před zápasem a po něm ještě tak půl hodiny. Celkem v práci strávíš asi 6 hodin.

·         Spolupráce je formou dohody o provedení práce a dostaneš od nás 150 Kč na hodinu čistého.

·         Práce/brigáda je vhodná pro studenty/studentky, ale můžeš to skloubit i s tvou prací.

·         Náplní práce je příprava VIP prostor, jejich základní úklid, obsluha za barem (točení piva, podávání nealkoholických a alkoholických nápojů, sklízení nádobí, aranžování cateringu, příprava kávy a čaje).

Hosteska

Hosteska je první tváří, se kterou se všichni VIP hosté a novináři na stadionu potkají. Proto od tebe potřebujeme, abys byla vždy příjemně naladěná a měla neustále úsměv na tváři. Proto tě musí bavit práce s lidmi a výhodou je, když je ti i hokejové prostředí sympatické. Tato pozice je pouze pro dívky/slečny, které jsou starší 18 let. Co dalšího ti o pozici můžeme říci?

·         Výhodou je, jestli máš zkušenosti z obdobné pozice, obdobné brigády nebo už jsi u Rytířů jako hosteska pracovala. Pokud ne, ale věříš si na to, přihlas se také. A nemusíš se bát, vše ti ukážeme, určitě to zvládneš.

·         Potřebujeme od tebe, abys stíhala alespoň většinu zápasů. Těch je v sezoně (období od září do dubna) nejméně 26. Hráváme v úterý, v pátek a v neděli. Někdy hrajeme jednou v týdnu, někdy dvakrát, výjimečně i třikrát. Občas se hraje i v jiné dny, ale také jen výjimečně. Ve všední dny se hraje od 18:00, o víkendu od 16:00. Na stadionu tě pak potřebujeme hodinu před zápasem a skončit můžeš po druhé třetině. Celkem tak v práci strávíš asi 3/4 hodiny.

·         Spolupráce je formou dohody o provedení práce a dostaneš od nás 600 Kč čistého za zápas.

·         Práce/brigáda je vhodná pro studenty/studentky, ale můžeš to skloubit i s tvou prací.

·         Náplní práce je vydávání pásek a karet pro VIP hosty dle kategorií VIP prostor, vydávání akreditací novinářům u vstupu do nově vzniklé tiskové zóny, čas od času tě zapojíme do slavnostních ceremoniálů, předávání cen a jubilejních dresů, a podobně. Několikrát do sezony si můžeš ještě přivydělat na speciálních klubových akcích mimo stadion, kde jde o podobné činnosti, které jsme už zmiňovali.

Pokladní

Na kladenském zimním stadionu vznikly nové pokladny, které jsou nyní přímo součástí hlavní budovy (v prostorách dřívější prodejny Husqvarna). Pokladny bývají otevřeny hodinu před utkáním a jsou celkem tři (takže na to nebudeš sám/sama). Pochopitelně se pracuje s penězi a platebním terminálem, ale neboj se, není to tak, že by ti pokaždé přišlo do fronty pět tisíc diváků. Mnozí mají celoroční permanentky a mnozí si vstupenku zakoupí online. Pozice je vhodná pro holky i kluky, kteří jsou starší 18 let. A co dál ti o této pozici můžeme říct?

·         Výhodou je, jestli máš zkušenosti z obdobné pozice, obdobné brigády nebo už jsi u Rytířů na pokladnách pracoval. Pokud ne, ale věříš si na to, přihlas se také. A nemusíš se bát, vše ti ukážeme, určitě to zvládneš.

·         Potřebujeme od tebe, abys stíhal/a alespoň většinu zápasů. Těch je v sezoně (období od září do dubna) nejméně 26. Hráváme v úterý, v pátek a v neděli. Někdy hrajeme jednou v týdnu, někdy dvakrát, výjimečně i třikrát. Občas se hraje i v jiné dny, ale také jen výjimečně. Ve všední dny se hraje od 18:00, o víkendu od 16:00. Na stadionu tě pak potřebujeme hodinu před zápasem a do konce první třetiny. Celkem tak na stadionu strávíš asi dvě hodiny.

·         Spolupráce je formou dohody o provedení práce a dostaneš od nás 500 Kč čistého za zápas.

·         Práce/brigáda je vhodná pro studenty/studentky, ale můžeš to skloubit i s tvou prací.

·         Náplň práce je jen prodej vstupenek na pokladnách před zápasem a asistence u prodeje permanentek v srpnu. Následná kontrola pokladny a s ní spojená jednoduchá administrativa.

Potřebujeme znát odpovědi na tyto otázky (zašli je mailem se zájmem o konkrétní pozici)

·         Zvládneš stihnout většinu zápasů?

·         Jsi z Kladna a okolí? A máš se jak dostat na stadion a někdy i v pozdních večerních hodinách a o víkendech zase domů?

·         Máš za stanovených podmínek o práci vážný zájem a věříš, že to zvládneš?

·         Můžeme se potkat během června?

·         Chtěl/a by ses před pohovorem na něco zeptat?

Pokud se ti neozveme do 14 dnů, dali jsme přednost jiným kandidátům, ale rozhodně to nevzdávej. Kontakt na tebe máme, ozveme se při nejbližší příležitosti!

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU