Obrázek
A tým

Nejen permanentkáři a příznivci Kladna: Vstupenky v prodeji pro všechny!

28. 4. 2021 od Redakce
Vstupenky na 7. finálový duel s Jihlavou, který se koná ve čtvrtek 29. dubna od 17:00 na kladenském ČEZ Stadionu, jsou v prodeji dostupné i pro fanoušky, kteří v letošní sezoně nejsou držiteli permanentek, ale i pro příznivce Dukly Jihlava. Podmínkou zůstává negativní PCR test ne starší 48 hodin.

Poté, co Rytířům bylo umožněno uvolnit do prodeje 250 vstupenek na poslední zápas letošní sezony, klub upřednostnil své držitele permanentních vstupenek. Nyní si však vstupenku mohou zakoupit i ti příznivci, kteří permanentku nevlastnili a tato možnost se otevírá i příznivcům jihlavské Dukly. "Rytíři chtějí ctít fair play. Proto dáváme možnost i fanouškům Dukly, aby podpořili svůj tým v rozhodující bitvě této sezony," uvádí Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí Rytířů.

Držitelé permanentních vstupenek měli zvýhodněnou cenu vstupného na 7. finálový duel, a to za symbolickou korunu. Vstupenky jsou nyní v prodeji za 300 Kč. Pokud jste příznivec Dukly Jihlava, vyberte si sektor hostí, ve kterém pak utkání budete moci sledovat.

Podmínkou však zůstává, aby každý předložil u vstupu vedle platné vstupenky i výsledek negativního PCR testu na covid-19. Klub umožnil svým permanentkářům se otestovat dnes od 15:10 do 17:30 na ČEZ Stadionu. Nyní však každý zájemce musí podstoupit test po své ose.

PCR test je nutné předložit i v případě, že je fanoušek očkován. Pokud jste prodělali onemocnění covid-19 v posledních 90 dnech, testovat se nemusíte, ale je nutné předložit potvrzení o prodělání onemocnění (na papíře, nikoliv elektronicky v mobilním telefonu či tabletu).

Všichni fanoušci jsou před vstupem do hlediště povinni vyplnit self-reporting formulář, který bude k dispozici na všech otevřených vchodech.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU