3:4
Klub

Nakup v rytířském fanshopu a získej vstupenky na hokej zdarma

23. 1. 2024 od Klub
Od úterý 23. ledna spouští Fanshop Rytířů Kladno akční nabídku – ke každému nákupu klubových předmětů v hodnotě 1000 korun a více obdržíte dva lístky na jedno ze tří nejbližších domácích utkání Rytířů dle vlastního výběru.

Rytířský fanshop na ČEZ stadionu má mimo domácích utkání Rytířů otevřeno také každé úterý a každý čtvrtek od 15 do 17:30 hodin. V den domácího utkání Rytířů fanshop otevírá hodinu před začátkem zápasu a zavírá standardně po skončení druhé přestávky – v lednu je ve zkušebním režimu provozní doba fanshopu prodloužena a zavírá až 20 minut po konci utkání.

Počínaje úterkem 23. ledna platí ve fanshopu akční nabídka. Za každý nákup v hodnotě tisíce korun a více má zákazník nárok na dvě vstupenky, přičemž si může vybrat, na jaké z nejbližších tří domácích utkání Rytířů chce jít.