2. kolo,  neděle 12.9.2021
Budějovice
Kladno
7:5
3. kolo,  úterý 14.9.2021
Kladno
Mountfield HK
0:3
4. kolo,  pátek 17.9.2021
Liberec
Kladno
3:2
5. kolo,  neděle 19.9.2021
Kladno
Litvínov
3:2
6. kolo,  úterý 21.9.2021
Karlovy Vary
Kladno
7:4
7. kolo,  pátek 24.9.2021
Kladno
Třinec
18:00
8. kolo,  neděle 26.9.2021
Kladno
Zlín
16:00
10. kolo,  čtvrtek 30.9.2021
Kladno
Olomouc
18:00
11. kolo,  neděle 3.10.2021
Pardubice
Kladno
17:00
12. kolo,  pátek 8.10.2021
Kladno
Plzeň
18:00
Obrázek
Preview

Jágr s Plekancem, premiéra zámořských posil i další nová tvář: Rytíře čeká první přátelák!

4. 8. 2021 od Lukáš Jůdl
Rytíři vyhlíží své první přátelské utkání před blížící se sezonou, které se bude hrát ve čtvrtek 5. srpna na zimním stadionu v Příbrami a soupeřem je HC Dukla Jihlava, tedy tým, se kterým Kladno bojovalo na konci dubna o postup do extraligy. Do zápasu nastoupí i hvězdné duo Jágr/Plekanec a pětice zámořských posil, i jedna nová tvář. Zápas začíná v 17:30 a vstupenky jsou stále v prodeji!

Premiéru v kladenském dresu by měl prožít brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin a Cody Donaghey (jediný Kyle Wood bude ještě mimo sestavu), útočníci Daniel Ciampini a Danny Kristo. O své místo v týmu bude bojovat podruhé ve své kariéře i "norský Američan" Hakon Nilsen. Ten byl na zkoušce v Kladně už v létě 2017, kdy mu bylo devatenáct let. 

Hakon Nilsen je třiadvacetiletý obránce, který se narodil v Americe norskému otci a vlastní obě občanství. V loňské sezoně byl i součástí norského národního týmu. Ve zmíněném roce 2017 však s kladenským týmem jen trénoval a nezasáhl do žadného přípravného utkání. Pravoruký bek se z této zkoušky vrátil do OHL, kde působil v týmu Flint Firebirds.

Pokud by Nilsen, který hrál naposledy za norský Manglerud, na zkoušce uspěl, stal by se sedmým cizincem v týmu (maximální počet cizinců, kteří mohou v extralize nastoupit do utkání, je šest, ale jejich počet na soupisce není omezen).


Předextraligová tour Rytířů - zápas číslo jedna

Z důvodu stále probíhající rekonstrukce ČEZ stadionu musí Rytíři svá přátelská utkání odehrát na jiných stadionech. To první je čeká v Příbrami, kde 5. srpna od 17:30 vyzvou prvoligový tým HC Dukla Jihlava, který Kladno ve finálové sérii porazilo a tím si zajistilo účast v extraligovém ročníku 2021/22.

Jihlava už stihla odehrát své první přípravné utkání toto úterý, kdy si užila gólové hody a Havlíčkův Brod deklasovala 10:3. Poslední vzájemný zápas Rytířů s Duklou skončil vítězstvím 5:2 pro Kladno (sedmý zápas finálové série Chance ligy, který se hrál 29. dubna).

Na stadion mohou díky uvolněným opatřením i diváci. Během středečního odpoledne bylo prodáno téměř 1700 vstupenek, což je na přátelské utkání velice slušná divácká kulisa. Pokud chcete na utkání také dorazit a vstupenku ještě nemáte, zakoupit si ji můžete ZDE.


Fanzona před stadionem

Fanzona se fanouškům, kteří dorazí na utkání v Příbrami, otevírá ve 14:00. A na co se můžete těšit? 

 • Rytířský skákací hrad a skákací hrad skupiny ČEZ, jednoho z hlavních klubových partnerů.
 • Zbrusu nový rytířský stánek s novým merchandisingem. 
 • Chill out relaxační zóna Kaufland, našeho generálního partnera klubu.
 • Stánek Zdendovy dobroty s bezmléčnými a bezlaktozovými bábovkami.
 • Stánky s cateringem (v Berouně i stánek s vyhlášenými burgery od Blackdog Bar&Grill).
 • V Příbrami prezentační stánek mládeže HC Příbram.
 • V Berouně auto rádia Relax s ozvučením a muzikou.
 • Rytířská střelnice (střelba na bránu) pro všechny.
 • Alkoholické i nealkoholické nápoje.
 • Soutěže o skvělé ceny!

Více jsme psali o fanzoně ZDE.

Povinnost testování (možnost testu i na místě):

Na akci mohou být přítomny pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19. Po vstupu na zimní stadion je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem (např. FFP2, KN 95). Všichni diváci musí být usazeni tak, že mezi nimi zůstane vždy minimálně jedno neobsazené sedadlo (toto pravidlo neplatí pro osoby ze společné domácnosti). Občerstvení a konzumace bude k dispozici jen ve venkovních stánkách, platí zákaz konzumace jídla a pití v hledišti.

U vstupu do zimních stadionů bude nutné předložit jeden z těchto dokumentů:

 • Negativní RT-PCR test ne starší než 7 dní.
 • Negativní POC test ne starší než 72 hodin.
 • Mezinárodní certifikát prokazující očkování nejméně 14 dní od absolvování druhé dávky očkování.
 • Laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Žádáme o striktní dodržování všech uvedených nařízení. V případě jejich nedodržování bude divák z prostor stadionu vykázán.

Test si můžete nechat provést i ve stánku před stadionem.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU