úterý 6.8.2024
Chomutov
Kladno
17:30
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
 úterý 20.8.2024
Kladno
McGill
17:30
 čtvrtek 22.8.2024
Kladno
Kassel
17:30
 úterý 27.8.2024
Plzeň
Kladno
17:30
Obrázek
Mládež

Hokejová třída na dvanáctce? Parta na celý život! Přijďte se přesvědčit

6. 2. 2024 od Klub
Jak funguje hokejová třída na 12. základní škole Brjanská? Přijďte se v pátek 9. února podívat. Rytíři si pro rodiče a jejich děti v předškolním věku připravili ukázkový den hokejového prvňáčka. Po ranním tréninku následuje prohlídka školy, kterou navštěvoval nejeden slavný hokejista. Krom vzdělání a ideální koordinace se sportovní přípravou nabízí „dvanáctka“ zážitky, které utváří partu na celý život.

Den hokejového prvňáčka už tento pátek

Cílem Dne hokejového prvňáčka je přiblížit rodičům, jaké benefity jim a jejich dětem nabízí hokejová třída na Základní škole Brjanská. Budoucí prvňáčci si v pátek 9. února mohou přijít vyzkoušet, jak bude vypadat jejich běžný školní den, pokud si zvolí právě dvanáctku.

 

Program startuje v 7:40 srazem na zimním stadionu. Děti čeká od 8:15 hodinový trénink, po němž je autobus odveze na do školy, kde navštíví výuku třídy 1. H. Zatímco se děti od půl jedenácté budou bavit pohybovými hrami v tělocvičně, rodiče budou mít možnost položit dotazy zástupcům klubu i školy, kterou si budou moci prohlédnout. Po půl dvanácté program končí rozchodem před školou.

Více informací k pátečnímu programu sdělí koordinátorka náboru Petra Kvasilová, u níž se zájemci musí předem ohlásit na emailové adrese petra.kvasilova@rytirikladno.cz nebo na telefonním čísle 607 068 084. Více informací o fungování hokejových tříd najdete ZDE.

Škola, kam se žáci rádi vrací

Že na dvanáctce vznikají vazby přetrvávající i po skončení povinné školní docházky, dokazuje i to, jak rádi se hokejisté na školu vrací. Naposledy se do Brjanské přišli podívat loňští deváťáci, z nichž hned osm od letošního školního roku navštěvuje sportovní gymnázium, další pak zamířili na střední zdravotnickou školu, technické lyceum, strojní průmyslovou školu, soukromou střední školu či na odborná učiliště.

 

Chcete i vy pro svého malého hokejistu tu nejlepší kombinaci školy a sportu? Přijďte si to v pátek vyzkoušet nanečisto a třeba se v dubnu potkáme u zápisu do první třídy. Základní škola Brjanská vypsala termíny zápisu na pátek 19. dubna od 14 do 18 hodin a sobotu 20. dubna od 9 do 12 hodin. Více informací najdete přímo na webu školy.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU