neděle 17.4.2022
Kladno
Jihlava
6:4
 pondělí 18.4.2022
Kladno
Jihlava
4:1
 čtvrtek 21.4.2022
Jihlava
Kladno
5:3
 pátek 22.4.2022
Jihlava
Kladno
2:7
 pondělí 25.4.2022
Kladno
Jihlava
6:3
Obrázek
Klub

Rytíři získali silného partnera – společnost Tipsport

27. 1. 2022 od Tisková zpráva
Největší česká sázkovka a generální partner hokejové extraligy uzavřela spolupráci s hokejovým klubem Rytíři Kladno a jeho majitelem Jaromírem Jágrem na dvě sezony.

„Díky této spolupráci se u nás v klubu zase zlepší podmínky pro hraní nejvyšší soutěže. Velmi si vážíme toho, že do toho s námi Tipsport jde, bude to pro obě strany zajímavé,“ věří Jaromír Jágr, majitel Rytířů Kladno.

Logo společnosti Tipsport se bude objevovat nově například na dresech a výstroji kladenských hráčů, Tipsport s Rytíři a Jaromírem počítá mimo jiné i při propagaci svých neziskových projektů. Na konci února také vznikne první díl pravidelného Tipsport Rytířského měsíčníku, ve kterém se fanoušci budou pravidelně dozvídat zajímavosti ze zákulisí klubu ve formě několikaminutového reportážního videa.

„Rytíři mají obrovskou hokejovou tradici, fanouškovskou základnu i hokejové legendy v čele s Jaromírem Jágrem, který navíc v této sezoně slaví kulatiny. Tipsport je dlouhodobým silným partnerem extraligy a NHL a s velikány českého hokeje intenzivně spolupracuje,“ vysvětluje smysl spolupráce vedoucí oddělení sponzoringu a eventů Tipsportu Martin Ptáčník a dodává: „S Rytíři a Jaromírem nás ovšem spojuje nejen láska k hokeji, ale i středočeský region a snaha o podporu regionálního sportu. Těšíme se především na společné rozvíjení neziskových projektů naší Nadace Tipsport.“

Tipsport

Největší sázková společnost na českém a slovenském trhu se 3500 zaměstnanci. Otevřená, proklientská a komunitní sázkovka, která už tři dekády inovuje prostředí kurzového sázení. Nabízí široké portfolio produktů, klíčové jsou kurzové sázky. Protože 95 % těchto sázek je uzavíraných online, je Tipsport silně technologickou firmou. Nadace Tipsport se za pět let od svého vzniku stala jednou z největších firemních nadací v ČR.

Rytíři Kladno

Hokejový klub působící v Tipsport extralize, který vznikl v roce 1924 a od té doby získal šest ligových titulů a vychoval řadu mistrů světa, olympijských vítězů či vítězů Stanley Cupu včetně takových osobností, jakými jsou třeba Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec či Jakub Voráček.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU