2:0
5:3
1:4
Mládež

Junioři porazili Litvínov, ale nestačili na Piráty. Dorost slavil dvakrát, bodovaly i další kategorie!

29. 11. 2021 od Pavel Husarik
Junioři vyhráli minulý pátek nad Litvínovem 3:1, ale na vítězství bohužel o den později nenavázali, když podlehli 3:5 Chomutovu. Dorostenci se z výhry radovali dvakrát - porazili také Litvínov a Třemošnou, nestačili však na Plzeň. Bodovala i devítka, osmička a sedmička!

JUNIOŘI, Rytíři vs. Litvínov 3:1, Rytíři vs. Chomutov 3:5

Páteční odpoledne patřilo juniorům, kteří hostili hráče Litvínova. Rytíři zvládnuli celý průběh utkání a vyvarovali se zbytečných chyb. Vyrovnané utkání zlomili na svoji stranu a body zůstaly po výhře 3:1 doma.

Branky: 14. Ticháček (Koštoval, Hrabík), 40. Kouba (Šimek, Koštoval), 60. Vimmer (Kočka)

V sobotu čekal na juniory Chomutov. Po dvou třetinách vypadal stav slibně, když na tabuli svítilo skóre 3:3. Do třetí třetiny se šlo za nerozhodného stavu a ve vzduchu visela furt naděje na první šestibodový víkend. Bohužel, opak byl pravdou, Chomutov ve třetí třetině zvládnul vsítit dvě branky a odvezl si všechny body. „Furt to samé dokola, hodně zbytečných chyb, ale to je hokej. Největší problémem jsou nevyužité šance, pokud jedeme 4x samostatný nájezd během hry a nedáme branku, vyhrát ani nemůžeme,“ povzdechl si útočník Štěpán Vimmer.

Branky: 16. Hrabík, 25. Vimmer (Koštoval), 38. Kouba (Šíma)

Dorost, Plzeň vs. Rytíři 6:1, Rytíři vs. Litvínov 6:5, Rytíři vs. Třemošná 6:0

Na dorost čekala neobvyklá zátěžová zkouška, ve třech dnech tři utkání. Něco takového je vidět spíše v zámořské NHL, ale Rytíři si nevedli vůbec zle. První utkání na ledě silné Plzně skončilo prohrou 1:6, když se jako jediný prosadil Kupčo.

Branky: 38. Kupčo

Dorostenci zbraně nesložili. V pátek na domácím ledě po skvělém úvodu v třetí třetině odskočili Litvínovu na rozdíl tří branek, což nakonec stačilo a doma zvítězili 6:5.

Branky: 24. Kupčo (V. Aschenbrenner, Aschenbrenner), 24. Hlaváček, 40. Šátek (Holub, Holeček), 41. Mejtský (Holeček, Punda), 45. M. Šátek (V. Aschenbrenner, Petřík), 46. Šíma (Aschenbrenner)

V sobotu nebyla na dorostencích únava znát a zvítězili nad Třemošnou na domácím ledě 6:0. Hattrick si připsal Tomáš Holeček.

Branky: 3. Holeček (M. Šátek), 3. Holeček (Holub, Mejtský), 26. Holub (Holeček), 40. Holeček (Mejtský), 47. Šíma (Kupčo, Holub), 58. V. Aschenbrenner (Šíma)

9.Třída, Hvězda vs. Rytíři 0:5

Deváťáci navštívili led pražské Hvězdy a své utkání zvládnuli skvěle. Nulu si připsal brankář Tuláček a jeho spoluhráči dokázali vsítit pět branek.

Branky: Šilhavý, Starikov, Haž, Znamenáček, Kozák

8. TŘÍDA, Hvězda Praha vs. Rytíři 3:5, Rytíři vs. Žebrák 5:5

V pátek na ledě Hvězdy zvládnuli osmáci vyhrát v poměru 5:3.

Branky: 2x Muller, Hlavsa, Novák, Tureček

Na Kladně však proti Žebráku nepoznalo utkání vítěze, když po 60 minutách svítil na tabuli výsledek 5:5.

Branky: 2x Tureček, Pokorný, Hausner, Novák

7. TŘÍDA, Hvězda Praha vs. Rytíři 4:7

Sedmáci odehráli výborné utkání na Hvězdě. Utkání zvládnuli do poslední minuty skvěle a domů si odvezli výhru 7:4, když hattrickem řídil utkání Šubin.

Branky: 3x Šubin, Klempíř, Melančin, Křivánek, Koudelka