Pěkný sběratelský kousek a zároveň vstup do světa virtuální reality (VR). Kartonové brýle PanoBoard od špičkové české firmy PBRDigital jsou zajímavou vychytávkou za dostupnou cenu. „Věříme, že nejen příznivce kladenského týmu a Jaromíra Jágra tento jedinečný projekt potěší a možnost získat VR brýle rychle využijí, protože jejich počet v tomto provedení je limitován na 500 kusů. Velice si vážíme důvěry, kterou Rytíři a Jaromír v tuto zatím mladou technologii vložili,“ říká manažer projektu Petr Šneberk.

Exkluzivní VR obsah hned, další nabídne Rytíř TV

Kromě samotných brýlí si za velmi příznivých 268 korun koupíte i exkluzivní přístup k video obsahu s Jaromírem Jágrem. Podívat se můžete návrat hokejového krále do mateřského klubu anebo si s ním v noci zatrénovat na ledě. Do budoucna navíc Rytíř TV na svém YouTube kanálu přinese další VR videa ze zákulisí. Brzy bude k dispozici i kompletní virtuální prohlídka ČEZ stadionu. „Chtěli jsme znovu vytvořit něco extra a VR je dnes už hodně dostupný a zároveň nevšední zážitek. Myslím, že jsme jedním z prvních hokejových klubů, který VR technologii v takovém rozsahu použije,“ těší manažera marketingu Rytířů Jiřího Kallu. 


Ke sledování VR obsahu stačí zkombinovat tyto kartonové brýle s chytrým telefonem a zázrak je na světě. Je to tak jednoduché…


Pro podrobné informace navštivte web www.rexlift.com/jagr, brýle se již prodávají v klubovém e-shopu