AKTUALIZOVÁNO 02. 03. 2012 , první vydání 27. 02. 2012

Ceny vstupenek se oproti základní části nemění, letošní permanentky zůstávají v platnosti i pro všechna utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy.

Mezi fanoušky hostující Komety je o utkání předkola v Kladně velký zájem, proto s nákupem lístků raději neváhejte. V distribuci vstupenek klub nepřikročil k žádným omezením, v prodeji jsou na více než šesti tisících prodejních místech Sazky po celé republice.

V souvislosti s rizikovostí zápasu se klub samozřejmě intenzivně zabývá přípravou bezpečnostních opatření. Vedení Rytířů se na postupu dohodlo při společné schůzce s pořadatelskou a bezpečnostní službou, státní i městskou policií. Bezpečnostní služba oproti jiným utkáním posílí své řady, připraveny budou policejní pořádkové jednotky.

Pro fanoušky Komety je k dispozici kromě obvyklého vyhrazeného místa pro hosty navíc přilehlý sektor k sezení na západní tribuně (společný VCHOD č. 13). Žádáme všechny brněnské příznivce se vstupenkami na stání, aby zamířili do speciálně rozšířeného sektoru pro hosty.

Pokud by se naplnila i tato kapacita, najde se nejvhodnější možné další řešení. Vzhledem k očekávané nadstandardní návštěvě budou na stadionu o přestávkách otevřeny všechny vchody a pořadatelská služba zpřísní kontrolu vstupenek.

Od čtvrtečního večera už není možnost rezervace lístků přes internet.

Předkolo Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy

1. utkání: Kometa Brno - Rytíři Kladno 5:2

2. utkání: Kometa Brno - Rytíři Kladno 5:3

3. utkání: Rytíři Kladno - Kometa Brno (sobota, 3. března 17:30) TV živě NOVA SPORT

4. utkání: Rytíři Kladno - Kometa Brno (neděle, 4. března 17:30)

5. utkání: Kometa Brno - Rytíři Kladno (úterý, 6. března 18:00)

*Série se hraje na tři vítězné zápasy, úspěšnější tým v předkole narazí buď na Spartu nebo Plzeň.

 


 

Prodej vstupenek v síti terminálů od 28. 2. 2012

Seznam prodejních míst Sazky na Kladensku zde.

Pokladny na Městském zimním stadionu otevřeny v den utkání už od 14. hodin, o hodinu později k dispozici i čtvrtá pokladna na straně směrem k fotbalovému stadionu.

 

Držitelé průkazu ZTP/P (jejich doprovod si musí zakoupit vstupenku k stání) a děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma.