1. liga 2015-2016

Ceny jednotlivých vstupenek jsou rozděleny do tří kategorií. V základní části stojí lístek k stání 70 korun, sezení přijde na 90 (tribuny západ a východ) a 110 korun (tribuny jih a sever). 

VSTUPENKY SEZENÍ   STÁNÍ
základní část tribuna JIH a SEVER 110 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 90 Kč 70 Kč (tribuna východ)
předkolo play off tribuna JIH a SEVER 110 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 90 Kč 70 Kč (tribuna východ)
play off tribuna JIH a SEVER 130 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 110 Kč 90 Kč

Vstupenky vždy dvě hodiny před utkáním v prodeji na pokladnách ČEZ stadionu.

Nově můžete využít také on-line rezervaci na našich webových stránkách a nákup vstupenek v předprodeji v síti Ticketportal. (→ vstupenky on-line). Rezervaci je nutné vyzvednout v síti prodejních míst Ticketportalu (→ prodejní místa), na pokladnách probíhá pouze prodej bez rezervace.

Vstupenky již nejsou v prodeji na terminálech Sazky!

Držitelé průkazu ZTP/P (+ doprovod 1 osoba - pro doprovod vyhrazena místa sektor JIH 01, 3. řada, sedadla 1 až 6. Doprovod bude vpuštěn bez vstupenky.) a děti do výšky 120 cm (děti bez nároku na sedadlo) mají na ČEZ STADIONU v Kladně vstup zdarma. Vozíčkářům je určen vchod č. 2.

Změna cen vstupenek vyhrazena!

Hosté

Hostujícím fanouškům je vyhrazen sektor 06 na západní tribuně a vchod 10. Vstupenky do sektoru hostí (237 míst) v prodeji pouze na pokladnách ČEZ stadionu za 90 korun.

 

PERMANENTKY V SEZONĚ 2015 - 2016

VÝHODY

Na permanentkáře čeká nezanedbatelné množství výhod, využít mohou slev u partnerů, získají dvousetkorunovou poukázku na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu, k dispozici jim je zdarma autobusová doprava po utkání a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno.

Držitel kladenské permice výrazně ušetří oproti nákupu jednotlivých vstupenek a samozřejmě má jistotu svého stálého místa. 

PLATNOST

Kladenská permice platí na všechna přípravná utkání, všech 26 domácích zápasů základní části a všechna kola play off 1. ligy, držiteli zaručuje předkupní právo na vstupenky do případné baráže o účast v extralize.

PRODEJ

Permice k stání nadále v prodeji v dny utkání na pokladnách ČEZ stadionu. (pokladny otevřeny vždy dvě hodiny před utkáním)

CENY 

Permanentka k stání nepodražila a stojí znovu 1500 korun, k sezení vyjde na 2000 (tribuna východ a západ) a 2500 korun (tribuna jih a nové sektory sever). Důchodci nad 70 let, mladší 18 let a držitelé průkazu ZTP mají na všechny typy permic slevu 200 korun.

PERMANENTKY SEZENÍ   STÁNÍ
standardní tribuna JIH a SEVER 2500 Kč (úspora 1650)*  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 2000 Kč (úspora 1470)*  1500 Kč (úspora 1290)*
zvýhodněná tribuna JIH a SEVER 2300 Kč   
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 1800 Kč  1300 Kč

*Uspořené peníze oproti nákupu jednotlivých vstupenek (max. 39) v přípravě, základní části a play off 1. ligy.

Zvýhodněná permanentka v prodeji pro fanoušky mladší 18 let, důchodce nad 70 let a držitele průkazu ZTP.

Ke koupi zvýhodněné permanentky je nezbytné předložit doklad totožnosti či předložit průkaz ZTP! 

SLEVY U PARTNERŮ

Držitelé ZAKOUPENÉ KLADENSKÉ PERMICE mohou v sezoně 2015/16 využívat slev u partnerů. Po předložení Kladenské permice Vám bude účtována sleva u společností:

 

PARTNER SLEVA

Atletico - oficiální e-shop Rytířů Kladno
Poukaz na jednorázový nákup zboží v hodnotě 200 korun v nově vybudovaném FAN SHOPU NA OCHOZU kladenského ČEZ stadionu. (otevřen během ligových utkání)

        

Fanklub Poldi Kladno
Sleva na autobusové zájezdy na venkovní utkání Rytířů Kladno.

Aquapark Kladno (SAMK)
Sleva 20% na jednorázové vstupné do Aquaparku Kladno

Auto-Roch
Sleva 5% se vztahuje na veškeré náhradní díly, práci a ostatní služby (nevztahuje se na značku AIXAM)

Kupro
Sleva 5% se vztahuje na veškeré náhradní díly a práce

ZAPA
sleva 10% z ceny betonu a cementových potěrů, z ceny dopravy z ceny čerpání

ČSAD MHD Kladno a.s.
Po prvoligových utkáních doprava autobusem od ČEZ STADIONU (zastávka " Zimní stadion"). Autobus odjíždí 15 min. po skončení zápasu. Majitelé permanentních vstupenek mají jízdné zdarma s přednostním nástupem, ostatní cestující dle platného tarifu městské dopravy v Kladně.

 

Zastávky na trase směr Oaza: Zimní stadion, J. Kociána, U Hvězdy, Vodárenská, Pražská křižovatka, U tržnice, Zdravotní středisko, Růžové pole, Okrsek 4, Oaza 

Pekelnej kruháč

10% sleva na všechny druhy permanentních vstupenek Pekelného kruháče (slevu prostřednictvím konkrétní permanentky Rytířů lze u PK využít 1x měsíčně)

 

Slevy se nevztahují na držitele volných permic.

REGISTRACE

K zakoupení permanentky je nutné vyplnit registrační formulář (neplatí pro již registrované držitele permic). Formulář ke stažení v PDF zde!  Všeobecné podmínky pro platnost a používání Kladenské permice k nahlédnutí zde.

 


V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vstupenek a permanentek pište e-mailem info@rytirikladno.cz.