VSTUPENKY

Ceny jednotlivých vstupenek pro utkání WSM ligy jsou rozděleny do tří kategorií. V play off stojí lístek k stání 90 korun, sezení přijde na 110 (tribuny západ a východ) a 130 korun (tribuny jih a sever). 

VSTUPENKY SEZENÍ   STÁNÍ
základní část tribuna JIH a SEVER 110 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 90 Kč 70 Kč (tribuna východ)
předkolo play off tribuna JIH a SEVER 110 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 90 Kč 70 Kč (tribuna východ)
play off tribuna JIH a SEVER 130 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 110 Kč 90 Kč

Vstupenky vždy dvě hodiny před utkáním v prodeji na pokladnách ČEZ stadionu.

Díky službě HOMEticket si nyní můžete přes internet vybrat, zaplatit i vytisknout vstupenku na jakékoliv domácí utkání Rytířů. Odpadá tedy nutnost rezervace a nákupu lístků na prodejních místech či pokladnách stadionu. Ty samozřejmě zůstanou beze změn nadále v provozu.

Služba HOMEticket je nyní dostupná na našem webu v sekci vstupenky on-line a zároveň na stránkách Ticketportal

JAK NA TO?

HOMEticket je metodou distribuce vstupenek výrazně ulehčující jejich nákup prostřednictvím internetových stránek. Samotná distribuce spočívá ve vytištění si vstupenek přímo na Vaší tiskárně tam, kde se aktuálně nacházíte. (Je nutné dbát na dostatečnou kvalitu a ostrost tisku čárového kódu.)

Podrobnosti, nejčastější otázky a odpovědi najdete na webu Ticketportal.

Využít můžete nadále také on-line rezervaci na našich webových stránkách a nákup vstupenek v předprodeji v síti Ticketportal. (→ vstupenky on-line). Rezervaci je nutné uskutečnit nejpozději 24 hodin před utkáním, rezervace vyprší o půlnoci před utkáním. Vstupenky je nutné vyzvednout v síti prodejních míst Ticketportalu (→ prodejní místa), na pokladnách probíhá pouze prodej bez rezervace.

Další možnosti rezervace vstupenek na webech Ticketportal a Sazka Ticket.

Vstupenky již nejsou v prodeji na terminálech Sazky!

Držitelé průkazu ZTP/P (+ doprovod 1 osoba - pro doprovod vyhrazena místa sektor JIH 01, 3. řada, sedadla 1 až 6. Doprovod bude vpuštěn bez vstupenky.) a děti do výšky 120 cm (děti bez nároku na sedadlo) mají na ČEZ STADIONU v Kladně vstup zdarma. Vozíčkářům je určen vchod č. 2.

Změna cen vstupenek vyhrazena!

Hosté

Hostujícím fanouškům je vyhrazen sektor 06 na západní tribuně a vchod 10. Vstupenky do sektoru hostí (237 míst) v prodeji pouze na pokladnách ČEZ stadionu za 90 korun.

PERMANENTKY

VÝHODY

Na permanentkáře čeká nezanedbatelné množství výhod, využít mohou slev u partnerů, získají dvousetkorunovou poukázku na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu, k dispozici jim je zdarma autobusová doprava po utkání a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno.

Držitel kladenské permice výrazně ušetří oproti nákupu jednotlivých vstupenek a samozřejmě má jistotu svého stálého místa. 

PRODEJ NA POKLADNÁCH ČEZ STADIONU

Permanentní vstupenky k stání v prodeji pouze na pokladnách ČEZ stadionu při utkání. Prodej permic k sezení byl ukončen 30.08.2016.

CENY

Permanentka k stání nepodražila a stojí znovu 1500 korun, k sezení vyjde na 2000 (tribuna východ a západ) a 2500 korun (tribuna jih a nové sektory sever). Důchodci nad 70 let, mladší 18 let a držitelé průkazu ZTP mají na všechny typy permic slevu 200 korun.

PERMANENTKY SEZENÍ   STÁNÍ
standardní tribuna JIH a SEVER 2500 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 2000 Kč  1500 Kč
zvýhodněná tribuna JIH a SEVER 2300 Kč   
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 1800 Kč  1300 Kč

Zvýhodněná permanentka v prodeji pro fanoušky mladší 18 let, důchodce nad 70 let a držitele průkazu ZTP. Ke koupi zvýhodněné permanentky je nezbytné osobně předložit svůj doklad totožnosti či předložit průkaz ZTP! 

PLATNOST

Kladenská permice platí na všechna přípravná utkání, všech 26 domácích zápasů základní části a všechna kola play off WSM ligy, držiteli zaručuje předkupní právo na vstupenky do případné baráže o účast v extralize.

SLEVY U PARTNERŮ

Držitelé ZAKOUPENÉ KLADENSKÉ PERMICE mohou v sezoně 2016/17 využívat slev u partnerů. Po předložení Kladenské permice Vám bude účtována sleva u společností:

PARTNER SLEVA

Atletico - oficiální e-shop Rytířů Kladno
Poukaz na jednorázový nákup zboží v hodnotě 200 korun v nově vybudovaném FAN SHOPU NA OCHOZU kladenského ČEZ stadionu. (otevřen během ligových utkání)

        

Fanklub Poldi Kladno
Sleva na autobusové zájezdy na venkovní utkání Rytířů Kladno.

        

Burger King v Kladně
Aby byli fanoušci vždy při síle, připravil si náš partner Burger King pro permanentkáře exkluzivní slevu 15% na nákup libovolného menu v nově otevřené restauraci Burger King v Kladně. Přijďte dobít sílu na další zápasy pořádnou porcí hovězího!

Aquapark Kladno (SAMK)
Sleva 20% na jednorázové vstupné do Aquaparku Kladno

Auto-Roch
Sleva 5% se vztahuje na veškeré náhradní díly, práci a ostatní služby (nevztahuje se na značku AIXAM)

Kupro
Sleva 5% se vztahuje na veškeré náhradní díly a práce

ZAPA
sleva 10% z ceny betonu a cementových potěrů, z ceny dopravy z ceny čerpání

ČSAD MHD Kladno a.s.
Po prvoligových utkáních doprava autobusem od ČEZ STADIONU (zastávka " Zimní stadion"). Autobus odjíždí 15 min. po skončení zápasu. Majitelé permanentních vstupenek mají jízdné zdarma s přednostním nástupem, ostatní cestující dle platného tarifu městské dopravy v Kladně.

 

Zastávky na trase směr Oaza: Zimní stadion, J. Kociána, U Hvězdy, Vodárenská, Pražská křižovatka, U tržnice, Zdravotní středisko, Růžové pole, Okrsek 4, Oaza 

Pekelnej kruháč

10% sleva na všechny druhy permanentních vstupenek Pekelného kruháče (slevu prostřednictvím konkrétní permanentky Rytířů lze u PK využít 1x měsíčně)

Dream Body Fitness (v NC Oaza Kladno)
10% sleva na vše pro držitele permanentek

Krušovice
Dárek od pivovaru Krušovice: Prvních 400 letošních permanentkářů (18+) dostane při nákupu permice 4-multipack piva Krušovice 10°, prvních 50 nezletilých permanetkářů získá 4-multipack nealkoholického piva Zlatopramen.

Slevy se nevztahují na držitele volných permic.

REGISTRACE

K zakoupení permanentky je nutné vyplnit registrační formulář (neplatí pro již registrované držitele permic). Formulář ke stažení v PDF zde! Jednoduchý formulář si můžete vytisknout a vyplnit doma, nebo jej vyplnit až na pokladně při nákupu permice. Všeobecné podmínky pro platnost a používání Kladenské permice k nahlédnutí zde.


V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vstupenek a permanentek pište e-mailem info@rytirikladno.cz.