Celou akci zaštiťuje fitness centrum Dream Body Fitness, které na celém projektu pracuje za podpory a pomoci samotného Jiřího Tkadlčíka a jeho asociace, Oazy Kladno, statutárního města Kladna a spousty dalších.

Historicky první mistrovství České republiky STRONGMAN U105 bude probíhat na parkovišti před Oazou Kladno. Pro závodníky bude přichystán nadstandartní servis včetně zázemí uvnitř fitness centra, občerstvení a rozcvičovacích ploch. Ti nejlepší se mohou těšit na hodnotné ceny a prize money v celkové výši 30.000,-Kč! 

A v jakých disciplinách se nám borci předvedou?

  • Tahání kamionu 10t
  • Superjoke 380kg
  • Tlaková trojkombinace (jednoručka 85kg, loglift 130kg, axel 140kg)
  • Přenášení sudů (120kg) a pytlů (90kg, 110kg, 130kg) s pískem
  • Car deadlift (cca 300kg)

Závody startují v neděli 16. 9. 2018 ve 14:00hod. Místo však bude přístupné pro závodníky i diváky již od 7:00hod, každý tak bude mít spoustu času na aklimatizování, rozcvičení a seznámení se s prostorem. Startovné činí 1.000,-Kč, vstupné bude dobrovolné. Nezapomeňte s sebou přivézt velký fanclub, abychom společně vytvořili nezapomenutelnou atmosféru! Po skončení závodů proběhne vyhlášení a společné focení (proto prosíme všechny závodníky pokud to bude v jejich možnostech, aby neodjížděli dříve).

Celé závody mohou být zpestřeny také celebritou Jiřím Tkadlčíkem v roli soutěžícího. To, zda Jirka porovná síly s českou špičkou nebo nikoliv je pouze na vás! Na facebookové události proběhne hlasování, jestli se má Tkadlčík účastnit také jako závodník. Pro vítěze to pak může znamenat, že kromě vítězné částky 15.000,-Kč a věcných cen si může odvézt i cenný skalp v podobě výhry nad samotným Tkadlčíkem! V případě, že se Jirka dle vašeho hlasování bude účastnit závodu a podaří se mu vyhrát, vzdává se finanční odměny a ta bude věnována na nákup hraček do neziskové organizace Středisko Rosa z.s. speciálně pro děti bez domova a v tíživé životní situaci. Na tyto účely můžete rovněž v průběhu závodu přispět jakoukoli finanční částkou či hmotným darem. Vybrané peníze i dary se budou oficiálně předávat po skončení závodu.

Moc se těšíme na všechny závodníky i diváky a doufáme, že pro vás bude závod neopakovatelným zážitkem!

Závodníkům přejeme mnoho štěstí a ať zvítězí ten nejsilnější!

www.strongman2018.cz