Už na konci března odvezli zástupci klubu do kladenské nemocnice sušenky a další dobroty z klubové družiny „klubík“, která je kvůli vynucenému volnu ve školách i na sportovištích uzavřena. V tomto týdnu zajeli Rytíři do nemocnice znovu, tentokrát s dodávkou roušek s logem nadačního fondu Knights Foundation. Předání se zúčastnila i zpěvačka Olga Lounová, která natočila nemocnici video a pro všechny potřebné nakoupila ovoce a dodala jim svou pozitivní energii.

 

 

„Jsem rád, že jsme měli možnost vše spojit s Olgou, je to neskutečná optimistka, ze které energie přímo sálá a to je v této těžké době velmi potřebné,“ řekl zakladatel nadačního fondu Knights Foundation Adam Soukup.

Díky skvělé spolupráci s provozovatelem fanshopu – firmou Atletico, nechali Rytíři vyrobit 500 kusů zmíněných bílých roušek. Ty teď budete moci vidět na kladenských zdravotnících, kterým bylo předáno 200 kusů. Další stovka roušek bude předána kladenským policistům a strážníkům a se zbytkem má klub také své úmysly, o kterých se fanoušci v brzké době dozví více.

„Získat ji bude moci kdokoliv. Jak? To si nechám zatím pro sebe, ale je to jen otázka pár dní, kdy se vše dozvíte,“ doplnil Soukup s tím, aby byli kladenští fanoušci ve střehu. Ve výrobě je už i černá varianta s logem klubové nadace a ve fanshopu jsou k dispozici i roušky s čistě klubovým logem. Vybrat si můžete hned z několika variant – podívejte se ZDE.

Vzkaz Olgy Lounové pro Oblastní nemocnici Kladno: