Čtvrtou výhru v řadě jsme nepřidali, Litvínov jsme doma ani napodruhé nepřetlačili...
Hráli dobře. Trochu nás asi uspokojil ten první gól a pak přišly naše chyby. Celou sezónu se nám to nestávalo a teď v závěru skoro každý zápas tam skočí někdo špatně. To nás dnes trošku srazilo, i třetí branka padla po špatném střídání. Dnes jsme inkasovali po vlastních chybách, které hosté využili.

Byla to taková paralela s prvním vzájemným utkání, kdy jsme opět vedli a opět jsme soupeře posadili na koně přesilovkou za příliš mnoho hráčů na ledě?
Z toho se musíme poučit a pokud chceme opět vyhrávat, tak už se nám to nesmí stávat. Šance na vyrovnání jsme měli, škoda jich. Určitě jsme o tolik horší nebyli, snad jen v té pasáži v první třetině po jejich prvním gólu hráli o něco lépe. Ale od půlky druhé třetiny jsme do toho už šlapali.

V polovině třetí třetiny jsi měl šanci v oslabení snížit, střela ale skončila na masce gólmana?
Tam jsem chtěl vystřelit víc na vyrážečku, ale jak jsem střílel přes beka, tak jsem ho trefil do hlavy. Už ve druhé třetině měl v oslabení  šanci Strny, když šli do brejku spolu s Tomášem Kautem. Tam toho bylo taky škoda.

Stále jsi se v baráži netrefil do černého. Schováváš si gól na nějaký důležitý okamžik, jako nedávno Kehy?
No to bych rád. Nezbývá než se snažit hodně střílet, aby to tam co nejdřív padlo.

Téměř čtyři minuty jsme v závěru hráli bez gólmana. Šancí bylo dost, navíc jsme měli díky rozbitému plexi i dost času na taktickou poradu?
Rvali jsme se o to, snažili jsme se. Ale možná z přemíry snahy nám tam nic nespadlo. Ono záleží, jestli ta pauza přišla vhod spíš nám, nebo jim. Oni totiž pak měli více sil to odbránit. Kdybychom to hráli hned, tak oni by na tom byli hůř. Je to ale buď a nebo, odpočinuli si všichni.

"V neděli do toho jdeme zase naplno."

Navíc jsme si oproti minulým zápasům dnes nepomohli ani přesilovkami?
Kluci odehráli výborně první přesilovku, škoda že tam gól nepadl.  V minulých zápasech nám pomohly vyhrát, ale dnes jsme nedali ani jednu. Oni se v přesilovce trefili a zápas vyhráli. Přesilovky rozhodují.

V neděli nás čekají Karlovy Vary, které dnes přes výborný začátek zápas také tak úplně nezvládly. Aspoň třeba v pátek nebudou tolik suverénní?
To těžko říct, ale každý tým hraje v baráži naplno a chce bojovat. Není tu nikdo, kdo by to měl vyhrané.  Je to vyrovnané, každý může vyhrát doma a každý venku. Jsou čtyři zápasy do konce a hraje se prakticky zase od nuly.

Jsme natolik odolní, že nás tato prohra nemůže srazit?
Uvidíme další zápas, ale vždy když jsme prohrávali, tak jsme se z toho dostali. Teď jsme prohráli jeden po třech vyhraných, tak nás to podle mě naopak spíš nakopne. V neděli do toho jdeme zase naplno.