VSTUPENKY

Ceny vstupenek budou v nadcházející sezoně pohyblivé a na jednotlivá utkání se budou lišit až o padesát korun. Spodní cenová hranice v základní části v předprodeji činí 80 Kč (stání), 100 Kč (sezení západ) a 120 Kč (sezení jih a sever) korun.  

ZÁKL. ČÁST SEKTOR SEZENÍ STÁNÍ
cena předprodej tribuna JIH a SEVER 120 - 170 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 100 - 150 Kč 80 - 130 Kč
cena den utkání tribuna JIH a SEVER 130 - 180 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 110 - 160 Kč 90 - 140 Kč

Jednotné vstupné na přípravná utkání činí 70 Kč. 

Držitelé průkazu ZTP/P (+ doprovod 1 osoba - pro doprovod vyhrazena místa sektor JIH 01, 3. řada, sedadla 1 až 6. Doprovod bude vpuštěn bez vstupenky.) a děti do výšky 120 cm (děti bez nároku na sedadlo) mají na ČEZ STADIONU v Kladně vstup zdarma. Vozíčkářům je určen vchod č. 2.

PERMICE

Ceny permanentek v sezoně 2018/19 začínají na 2000 Kč (stání), 2500 Kč (sezení západ) a 3000 Kč (sezení jih a sever). Držitelé permic z loňska mohou platnost jednoduše prodloužit (nabít) bez nutnosti opětovného vystavení kartičky. 

Noví i stávající permanentkáři si za příplatek mohou zakoupit také novou kartičku ve speciálním výročním designu (60 let od prvního titulu 1959) nebo s vyobrazením Jaromíra Jágra. *K permanentce "JÁGRCARD" navíc kupující získá brýle pro virtuální realitu zdarma.

VZHLED SEKTOR SEZENÍ STÁNÍ
standard tribuna JIH a SEVER 3000 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 2500 Kč 2000 Kč
výroční tribuna JIH a SEVER 3200 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 2700 Kč 2200 Kč
JÁGRCARD* tribuna JIH a SEVER 3400 Kč  
tribuna ZÁPAD a VÝCHOD 2900 Kč 2400 Kč

Důchodci nad 70 let, děti ve věku 13 až 18 let a držitelé průkazu ZTP mají na všechny typy permic slevu 200 korun - prodej zlevněných permic pouze na pokladnách po předložení dokladu!

Platnost permic

Kladenská permice platí na všechna přípravná utkání a všech 28 domácích zápasů základní části, držiteli zaručuje předkupní právo na vstupenky pro play off a případnou baráž o účast v extralize.

Prodej permic

1) On-line prodej: 👉 Na této internetové stránce 👈 vyberete sektor a případně své místo k sezení, zaplatíte a obdržíte informační e-mail spolu s voucherem na vyzvednutí nové permanentky. Prozatím obdržíte pouze voucher na permanentku (platí i jako vstupenka), samotné nové plastové permanentky budou vyhotoveny později, o čemž budete vyrozuměni e-mailem (příp. telefonicky) i na našem webu.

On-line prodej slouží pro stávající i nové permanentkáře. Držitelé permic z loňska mohou své kartičky jednoduše prodloužit na nadcházející sezonu (nabít) bez nutnosti jejího opětovného vystavení anebo si vybrat kartu s novým vzhledem.

2) Pokladny ČEZ stadionu jsou otevřeny vždy ve dnech domácích přípravných utkání. Permici si zde mohou koupit stávající i noví permanentkáři v těchto termínech:

31.07. 15-19h (KLA vs. Kokšetau)
07.08. 15-19h (KLA vs. Litvínov)
17.08. 12-16h (KLA vs. Karaganda)
21.08. 15-19h (KLA vs. Ústí n. L.)
23.08. 15-19h (KLA vs. Litoměřice)

Stávajícím permanentkářům držíme místa do 23. srpna (včetně). Teprve poté budou nabídnuty do volného prodeje.

Výhody

⚔ Finanční úspora: Držitelé permic oproti nákupu jednotlivých utkání výrazně ušetří. Úspora se může při návštěvě všech zápasů vyšplhat až na dva tisíce korun.

Slevy a akce: Také letos jsou připraveny slevy a akce u partnerů, už samozřejmostí je dvousetkorunová sleva na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno. Držitel kladenské permice výrazně ušetří oproti nákupu jednotlivých vstupenek a samozřejmě má jistotu svého stálého místa. 

Pojistka proti ztrátě: Při ztrátě plastové karty s vlastním čárovým kódem lze za režijní poplatek 100 korun aktivovat permici novou. 

⚔ On-line vychytávky: Permice je v prodeji tradičně na pokladnách ale i on-line, stejně tak jde jednoduše přes internet prodloužit její platnost na následující sezonu. 

Dárkové balení piva Bakalář pro prvních nových i stávajících 200 permanentkářů.

⚔ Plakát A-mužstva zdarma.

Akce a slevy u partnerů

Držitelé ZAKOUPENÉ KLADENSKÉ PERMICE mohou v sezoně 2018/19 využívat slev u partnerů. Po předložení Kladenské permice Vám bude účtována sleva u společností:

PARTNER SLEVA

PIVOVARSKÁ PRODEJNA V KLADNĚ (Bakalář)
Dárkové balení piva Bakalář pro prvních 200 permanentkářů. (Prvních 200 permanenktářů obdrží do konce prázdnin e-mailem příp. sms poukaz a instrukce na vyzvednutí balení v Pivovarské prodejně Bakalář.)

FANSHOP NA OCHOZU
Sleva na jednorázový nákup zboží v hodnotě 200 korun ve FANSHOPU NA OCHOZU kladenského ČEZ stadionu. Slevu lze uplatnit bez poukázky ve Fanshopu na ochozu od prvního kola Chance ligy (8.9.) pouze po předložení permice. (Fanshop otevřen během ligových utkání)

        

Fanklub Poldi Kladno
Sleva na autobusové zájezdy na venkovní utkání Rytířů Kladno.

Aquapark Kladno (SAMK)
Sleva 20% na jednorázové vstupné do Aquaparku Kladno

ZAPA
sleva 10% z ceny betonu a cementových potěrů, z ceny dopravy z ceny čerpání

ČSAD MHD Kladno a.s.
Po prvoligových utkáních doprava autobusem od ČEZ STADIONU (zastávka " Zimní stadion"). Autobus odjíždí 15 min. po skončení zápasu. Majitelé permanentních vstupenek mají jízdné zdarma s přednostním nástupem, ostatní cestující dle platného tarifu městské dopravy v Kladně.

 

Zastávky na trase směr Oaza: Zimní stadion, J. Kociána, U Hvězdy, Vodárenská, Pražská křižovatka, U tržnice, Zdravotní středisko, Růžové pole, Okrsek 4, Oaza 

Dream Body Fitness (v NC Oaza Kladno)
10% sleva na vše pro držitele permanentek

Slevy se nevztahují na držitele volných permic.


V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vstupenek a permanentek pište e-mailem info@rytirikladno.cz.