Obránce Martin Kehar se ve svých třiadvaceti letech vypracoval v jednu z opor kladenských defenzivních řad. Naposledy nastřádal v základní části 13 asistencí a s důležitostí zápasů rostla jeho role. Na konci sezony byl už vůbec nejvytěžovanějším Rytířem a nastupoval ve všech herních situacích. Zdobí ho kvalitní obranná hra, obrovská obětavost a chytrá rozehrávka.

Pětadvacetiletý útočník Tomáš Redlich má za sebou svůj dosud nejúspěšnější ročník mezi dospělými. V dlouhodobé části soutěže získal 20 bodů (14+6), čímž zlepšil svoje bodové i gólové maximum. Výborně hraje do obrany a bývá hodně vytěžovaný v oslabeních. Jeho největší předností je obrovská rychlost, se kterou se po ledové ploše pohybuje a která dává jeho hře šťávu.

Tomáš Kaut oddřel ve své premiérové sezoně za Kladno spoustu černé práce. Velmi dobře si vedl v baráži o extraligu, kde posbíral čtyři body (2+2), hlavní náplň jeho práce je však jiná. Defenzivně zaměřený devětadvacetiletý útočník umí výborně eliminovat elitní lajny soupeře, chodí na důležitá vhazování a neocenitelnou práci odvede při soupeřově přesilovce.


Aktuální soupiska Rytířů Kladno

Brankáři: Lukáš Cikánek, David Stahl
Obránci: Petr Hořava, Matin Kehar, Linus Anders Svedlund, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr
Útočníci: Štěpán Bláha, Jaromír Jágr, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Adam Kubík, Patrik Machač, Petr Patyk, Tomáš Redlich, Jakub Strnad, Tomáš Vildumetz, Ladislav Zikmund