„Jde o veliký krok vpřed, nový systém velmi zjednoduší nákup vstupenek i permanentek, umožní lidem hned několik pohodlných variant a klub díky němu může začít postupně poskytovat nové zajímavé služby a výhody permanentkářům,“ těší tiskového mluvčího Rytířů Víta Herala.

Vchody ČEZ stadionu budou při ligových utkáních opatřeny čtečkami pro kontrolu veškerých vstupenek včetně permanentek. Všechny vstupenky i permice budou načítány při vstupu i každém odchodu ze stadionu.  


NOVÁ KLADENSKÁ PERMICE: ZA STEJNÝ PENÍZ VÍC MUZIKY!

⚔ Tohle je kladenská klasika: Držitelé permic mohou také letos využít slev u partnerů, získají dvousetkorunovou poukázku na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno. Držitel kladenské permice výrazně ušetří oproti nákupu jednotlivých vstupenek a samozřejmě má jistotu svého stálého místa. 

⚔ Přenosy zdarma: Každá permice k sobě váže unikátní kód k bezplatnému sledování všech přímých přenosů domácích utkání Rytířů!

⚔ Nový formát: Permice jsou od letoška ve formátu plastové karty s vlastním čárovým kódem. Při ztrátě lze za režijní poplatek 100 korun aktivovat permici novou. 

⚔ Speciální výsady: V přípravě je mobilní aplikace, která v průběhu sezony poskytne permanentkářům speciální výsady, jako například přednostní občerstvení nebo možnost volby nejlepšího hráče utkání. Specialit bude ale určitě víc!

⚔ On-line vychytávky: Permice bude v prodeji tradičně na pokladnách a nově ji můžete zakoupit on-line, stejně tak půjde jednoduše přes internet prodloužit její platnost pro případnou baráž či následující sezonu. 

Platnost permic

Kladenská permice platí na všechna přípravná utkání, všech 26 domácích zápasů základní části a všechna kola play off WSM ligy, držiteli zaručuje předkupní právo na vstupenky do případné baráže o účast v extralize.

Permice můžete koupit od 10. srpna...

1) On-line: Na této internetové stránce vyberete sektor a případně své místo k sezení, zaplatíte a obdržíte informační e-mail spolu s voucherem na vyzvednutí nové permanentky. Prozatím obdržíte pouze voucher na permanentku (platí i jako vstupenka), samotné nové plastové permanentky budou vyhotoveny později, o čemž budete vyrozuměni e-mailem (příp. telefonicky) i na našem webu.

Od následující sezony půjde vydané permice jednoduše prodloužit (nabít) bez nutnosti jejího opětovného vystavení.

2) Na pokladnách ČEZ stadionu v termínech:

  • 10.08. 15-19h
  • 15.08. 15-19h (KLA vs. KVA)
  • 22.08. 15-19h (KLA vs. SLA)
  • 29.08. 15-19h (KLA vs. ČB)
  • 09.09. 12-16h (KLA vs. KAD)

Stávajícím permanentkářům držíme místa do 22. srpna (včetně). Teprve poté budou nabídnuty do volného prodeje.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně prodeje permanentek pište na info@rytirikladno.cz.


VSTUPENKY VÝHODNĚJŠÍ V PŘEDPRODEJI

Základní ceny vstupného se oproti loňsku v předprodeji nemění, v den zápasu budou stát lístky o deset korun víc. „Chceme zvýhodnit fanoušky, kteří si zakoupí vstupenky s předstihem. Čím více lístků prodáme předem, tím lépe se můžeme na utkání organizačně připravit. Navíc v kombinaci s on-line prodejem snad definitivně zmizí i nepříjemné fronty na pokladnách při atraktivních zápasech," vysvětluje Vít Heral některé důvody přechodu k takzvanému dynamickému ticketingu. 

Vstupné na přípravná utkání činí jednotných 50 korun.

Vstupenky na přípravná utkání můžete zakoupit on-line a na pokladnách ČEZ stadionu. 

Držitelé průkazu ZTP/P (+ doprovod 1 osoba - pro doprovod vyhrazena místa sektor JIH 01, 3. řada, sedadla 1 až 6. Doprovod bude vpuštěn bez vstupenky.) a děti do výšky 120 cm (děti bez nároku na sedadlo) mají na ČEZ STADIONU v Kladně vstup zdarma. Vozíčkářům je určen vchod č. 2.


ČEZ STADION KLADNO 2017/2018

Rozložení sektorů ČEZ stadionu zůstává oproti předešlé sezoně beze změny.