II. část - 7. kolo ELIOD Extraligy ml. dorostu - 13. 1. 2018 KV Arena

Rytíři Kladno
1

HC Energie Karlovy Vary: Bednář – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Bílek, Mareček, Rymon, Sapoušek, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, Marz, Šmajda. Trenéři: Kovka, Baďouček.
Rytíři Kladno: Suk – Šapovaliv, Ticháček, Sýkor, Ullrych, Urban, Sojka, Roboský, Sachr, Alscher, Bulva, Bareš, Procházka, Kleveta, Staněk, Bašta, Chrenka. Trenéři: Kregl, Neliba.

Branky a nahrávky: 6. Staněk (Kleveta, Urban). Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0. Vyloučení: 3:3, navíc Vogel (KVA) trestné střílení. Využití: 0:0. Střely na branku: 24:28. Rozhodčí: Růžičková – Charvát, Hřebík. Diváci: 45.

Trenér po zápase

Jan Kregl (Rytíři Kladno): Zápas se mi hodnotí pozitivně, hráli jsme dobře a to vedlo k vítězství 1:0. V utkání jsme předvedli kvalitní týmový výkon a hlavně jsme dokázali udržet koncentraci a hrát celých 60 minut.