Na Turnaj čtyř v Göteborgu vyjeli tři kladenští zástupci Ondřej Hrabík, Adam Bareš a Matyáš Šapovaliv. Nevybojovali jedinou výhru a vrátili se s nepořízenou domů. „Bylo to tu super, akorát mě mrzí, že jsme neubojovali výhru. Dávali jsme si větší cíle a jsme zklamaní z výsledku, musíme se z toho poučit,” řekl po návratu Adam Bareš.

 

Reprezentace do sedmnácti let se od 5. 2. 2020 do 9. 2. 2020 účastnila Turnaje pěti v ruské Ufě. S herním projevem byl Jiří Ticháček spokojený, s výsledkovým už ne. „Výsledky neodpovídají tomu, jak jsme hráli. Bylo tam i několik sporných momentů, které rozhodly, že jsme nakonec prohráli celý zápas. Byly tam nějaké dobré momenty i ode mě, ale nadruhou stranu i ty špatné a těch se musím do příště vyvarovat, ať to může být jenom lepší.”

 

Osmnáctka odehrála turnaj pěti na území Čech v Klášterci nad Ohří. Skončili sice poslední, ale kladenský junior Tomáš Urban si to i tak užíval. „Bylo to tam super asi jako na každém srazu reprezentace, strašně si to tu užívám.” Výsledky si představoval také trochu jinak. „Páté místo není dobré, mohli jsme mít klidně dvě výhry v základní hrací době proti Rusku a USA, což bohužel nevyšlo,” konstatoval. „Myslím, že jsme odehráli super turnaj, hráli jsme vyrovnané zápasy, každý hrál na 100% pro svůj tým. S hrou, kterou jsem předváděl po celý turnaj jsem celkem spokojený. Chtěli jsme mít nějaké výhry, což se bohužel ani před tak skvělými fanoušky,” dodal Urban.

 

Výběr do devatenácti let reprezentovala dvojice Tomáš Bernat a Petr Hašek. Pro Petra to byla vůbec první reprezentační šance v kariéře. „Byla to moje první repre akce v životě, takže jsem vůbec netušil, co od toho očekávat, ale řekl bych, že jsem se docela přizpůsobil a zvládl to v pohodě.” řekl Hašek. „Byli jsme dost impotentní v zakončení a dali hrozně málo gólů, což se taky podepsalo na výsledcích,” dodal.

„Turnaj to byl vysoce kvalitní, pro mě ohromná zkušenost srovnávat se s hrou takových kvalitních národů, které na turnaji byly,” doplnil Tomáš Bernat. Ten ale s osobními výkony spokojený nebyl. „Myslím, že mé výkony mohly být lepší, že jsem nepředvedl hru, jakou jsem chtěl, mrzí mě to,” zhodnotil se Bernat.