„Je už tradicí, že se po posledním tréninku suché přípravy sejdeme a zahrajeme si fotbálek. Letos jsme dostali nápad, že bychom to celé vylepšili a zkusili mezi sebou vybrat nějaké prostředky pro našeho kamaráda a bývalého spoluhráče Petra Křepelku. Fotbalový zápas je navíc skvělou možností, jak se před prázdninami setkat s našimi fanoušky,“ zve do Braškova jeden z hlavních organizátorů akce, útočník Daniel Kružík.

Na soupiskách týmů, pracovně nazvaných modré a bílé Kladno, nefigurují jen současní hráči áčka. Na první pohled zaujme třeba exkladenská útočná dvojice Stach - Bílek nebo obránci David Růžička a Lukáš Doudera. A i když jsou jmenovaní aktuálně ve službách jiných klubů, kladenské vazby jsou evidentně pořád velmi silné. „Je fajn se pořád potkávat, i když někoho hokejový život zavede mimo Kladno. A je potřeba držet při sobě a pomáhat si, pokud někoho z nás postihne zlý osud, jako Křépu," má jasno nejproduktivnější junior uplynulého ročníku WSM ligy Adam Kubík.

Podtrženo sečteno - Rytíři Vás zvou na fotbalové hřiště do Braškova na příjemné páteční odpoledne, kde Vám ukáží svůj um na fotbalovém trávníku. Výkop je naplánován na pátek 29. června 17 hodin. Pro návštěvníky zápasu bude připraveno občerstvení a pro malé fandy rytířský skákací hrad.

Vstupné je dobrovolné a spolu se startovným hráčů je určeno Křépovi.