Otázky fanoušků jsou časově řazeny a ponechány v původním znění bez korektur. Opakující se dotazy nejsou uvedeny. 

6.11.2017 13:09:15 – Týna26 » Milan Nový řekl před těmito 5 venkovní zápasy, že vyhrajete 3 zápasy a vy jste opravdu vyhráli 3 zápasy, co si o tom myslíš? Jinak gratuluji, tento měsíc sis to opravdu zasloužil kapitáne

Znamená to, že tomu pan Nový asi rozumí :-). My jsme rádi za každý bod, který přivezeme z venku, zvlášť z tohoto tripu. Mohlo to být šťastnější, kdybychom to zvládli v Přerově, kde jsme na to měli. Ale i tak si myslím, že to byla úspěšná venkovní série.

6.11.2017 13:42:13 – Holec » Ahoj Jakube, asi rok zpatky jsem nekde slysel ze kdyz prijde na zvednuta kila tak jses nejsilnejsi hrac tymu. Co je na tom pravdy a plati to i tuto sezonu? Jinak preji pevne zdravi a at ti to tam pada.

Asi pořád patřím k těm silnějším, ale teď vede nejspíš David Štich. Ten má výbornou muskulaturu a asi ho jen tak nedoženu. Nejradši mám vzpěračské přemístění, kde uzvednu 110 kg. Potom mě ještě baví dřepy a mrtvý tah, ale naopak zase nemusím bench press.

6.11.2017 13:47:15 – Rapyk » Si supeovej hráč

Děkuji.

6.11.2017 14:08:02 – #! ®()+;(86 » Jaký je tvůj nejoblíbenější a nejméně oblíbený soupeř?

Po tom, co jsme byli ve Vsetíně, musím říct, že tam to není nic snadného. Takže to bude asi nejméně oblíbený soupeř. Naopak mám rád všechny domácí zápasy, protože doma před našimi diváky se mi hraje vždycky dobře. Kdybych měl říct konkrétního soupeře, tak asi Budějovice.

6.11.2017 14:37:46 – Jáchym Faber » Ahoj Kubo jseš rád že jsi kapitán? Podle mě si to zasloužíš. Zatím se vám daří tak at to tak je dál. jseš tahoun tohoto týmu tak at seti daří v bodování!

Je to pro mě pocta, vážím si toho a moc mě to potěšilo. Celou kariéru hraju na Kladně, takže tímhle se to ještě vyšperkovalo. V kabině máme skvělou partu, takže se tam nikdo nebojí říct svůj názor. Kdyby ale bylo potřeba, tak bych je dokázal i seřvat.

"Každý trenér v mé kariéře mi něčím přispěl. Všem patří velký dík."

6.11.2017 15:05:18 – michal » Ahoj Kubo, dal bys radu, jak efektivně trénovat rychlost? zdá se mi, že jsem pomalý

Odmala hodně jezdím na kole. Už s rodiči jsme vždycky jezdili na dovolenou na kola. Pak to doplňuji hlavně dřepy a nějakými skoky.

6.11.2017 15:34:40 – Diglet » Ahoj Kubo. Kolik zapisu do pokedexu ti zatim schazi?

Ahoj Dominiku :-). Jaký byl včerejší oběd? Chybí mi jich přibližně dvacet. Už se ale moc těším na třetí generaci :-).

6.11.2017 16:31:57 – Karel P. » Jakube,zavzpominej na trenery,pod kterymi se Ti nejlepe hralo,vcetne mladeznickych kategorii a ktere obdobi v Tve hokejove kariere povazujes za nejuspesnejsi......At se dari nejen Tobe,ale hlavne celemu tymu,aby si me mohl na druhou cast otazky odpovedet,ze to bude ta pristi,extraligova....

Každý trenér mi něčím přispěl, takže bych nechtěl říkat konkrétní jména, abych na někoho nezapomněl. Všem patří velký dík. Nejúspěšnějším obdobím byla asi předešlá sezona a potom tahle.

6.11.2017 17:46:08 – Matyáš Weisser-8 let » Kdy a kde jste začal hrát hokej

Ve čtyřech letech mě sem přivedl táta na první trénink. Od té doby hraju pořád tady na Kladně, akorát na sezonu jsem si odskočil do Kanady.

6.11.2017 18:02:40 – Roman.S » Ahoj, Kubo cítíš se jako tahoun mužstva? Já myslím,že ano,protože jsi v ideálním hokejovém věku.Vaše hra se začíná zlepšovat a obrovská výhoda je,že máte vyrovnané všechny čtyři lajny .Vidíš to také tak? Díky a ať se daří dále a hlavně ať drží zdraví.

Nevnímám se jako tahouna. Máme vyrovnané všechny lajny a vždy je to o štěstí, kdo dá gól. Jednou ho dám já, podruhé ho může dát někdo jiný. V tom je obrovská výhoda, že góly může dát kdokoliv a není žádný rozdíl mezi první a čtvrtou lajnou. Proto si nemyslím, že jsem nějaký extra tahoun, někdy to prostě vyjde na mě.

"Během přestávky se snažíme pracovat na přesilovkách."

6.11.2017 18:25:02 – Roman H. » Ahoj Kubo.Jsem fanoušek Kladna a chci se Tě zeptat v čem vidíš problém že se se Vám nedaří ve venkovních zápasech a málo využíváte přesilovky.Díky za odpověď a přeji hodně hokejových úspěchů

S venkovními zápasy máme problém už od přípravy. Od té doby se to s námi táhne. Teď si ale myslím, že jsme odehráli tři dobré zápasy v Karlových Varech, Přerově a Havířově. Bylo znát, že jsme byli dobře psychicky připravení a hráli jsme od první minuty. Tam už byl znát nějaký pokrok. Teď během přestávky se snažíme pracovat na přesilovkách, včera jsme kvůli tomu měli i extra trénink.

6.11.2017 20:08:57 – Kája » Ahoj Strny, otázek na hokej tu budeš mít tucty, tak se tě ptám...jaký je tvůj oblíbený film? :-)

Můj nejoblíbenější film je Gladiátor.

6.11.2017 20:17:35 – MÍLA » Ahoj myslíš si,že příští sezonu budeš v jedné lajně s Jardou Jágrem,a určitě v extralize.

To bychom předbíhali. Nevím, co bude s Jardou, třeba zůstane v NHL. Určitě by to byl hezký zážitek.

6.11.2017 21:11:32 – lazebník » Ahoj Jakube, Filip Ardon slíbil, že po postupu Rytířů do extraligy se nechá ostříhat. Splníte mu jeho přání už letos?

O tomto slibu nic nevím :-). Postoupit určitě chceme v co nejkratší době. Řeklo se do tří let, ale čím dřív se to povede, tím to bude lepší jak pro nás, tak pro fanoušky. Těch vlasů by mi ale bylo líto :-).

6.11.2017 22:39:00 – Tomino » Zdravím Tě Strny. Už dlouhodobě prokazuješ, že jsi jeden z nejlepších hráčů kladenských rytířů. Chtěl bych se Tě zeptat, jak to vypadá s Tvým potenciálním působením v Extralize a zda je o Tebe zájem třeba ze strany Litvínova, kde jsi v sezóně 2016-2017 odehrál 2 zápasy a rozhodně jsi se neztratil. Předem díky za odpověď, ať se Tobě i celému Kladýnku daří k vysněnému postupu do Extraligy, což bychom si i my fanoušci přáli ze všeho nejvíce.

Tohle jde mimo mě, nemám žádné informace, jestli o mě někdo má zájem. Jsem na Kladně a to je pro mě na prvním místě. Nikdo z extraligy mě nekontaktoval.

"Kdybych si měl zahrát v zahraničí, tak by se mi líbilo Švédsko nebo Finsko." 

7.11.2017 7:56:15 – Matlas » Ahoj Jakube, chci se tě zeptat jak si viděl ze svého pohledu ten 4.gól který jsme dostali v Přerově.Myslíš že už to bylo po nebo před sirénou? Hodně štěstí do dalších zápasů a hodně bodů.

Vůbec bych ten gól neřešil, už předešlými góly jsme si o to koledovali. Nedokázali jsme hru udržet tam, kde jsme chtěli, a jestli to mělo platit nebo ne, je vcelku jedno. Měli jsme to sehrát lépe už dřív a pak bychom to nemuseli řešit. Samozřejmě to mrzí, ale je to detail.

7.11.2017 9:13:47 – Andy » Přesně před rokem Tě 7. 11. označil na FB Kladenský deník za "střeleckého lídra Rytířů" a nyní máš titul hráče měsíce, gratuluji! Co Ty považuješ ve svém životě za největší úspěch?

Za úspěch beru to, že můžu dělat, co mě baví, a uživí mě to. Chtěl bych to i dál dělat na co nejvyšší úrovni.

7.11.2017 19:36:30 – Pipik68 » Čau Jakube,máš chuť zkusit zahraničí .

Momentálně jsem na Kladně, takže žádnou takovou chuť nemám. Byl jsem v Kanadě, což byla super zkušenost. Kdybych se ale v budoucnu mohl někam podívat, tak by se mi líbilo Švédsko nebo Finsko.

7.11.2017 21:03:08 – Fanynka #92 » Ahoj Kubo. Gratuluji k dalšímu vítězství. Mám na Tebe zapeklitou otázku - jak si vysvětluješ, že do sympaťáka WSM ligy nominovali Machyho a ne Tebe? :( :D Určitě bys získal více hlasů! :))

Já se asi na ledě málo směji nebo nepůsobím dost sympaticky :-). Vůbec to neřeším, jde to mimo mě. Podle mě tam jsou ti, kdo tam mají být. Tahle anketa pro mě není priorita.

7.11.2017 21:59:59 – Tereza » Ahoj, co by sis vybral, kdyby sis měl vybrat mezi jednou odehranou sezónou v NHL a mezi sezónou v dresu Kladna, ve které by se postoupilo do extraligy?
Děkuji za odpověď, ať se daří a ať letos ten postup vyjde. Moc vám to přeji.

Nejdřív bych postoupil s Kladnem a po úspěšné sezoně bych odešel do NHL.

"V Benátkách si budeme muset dávat pozor, aby nám nezmrzlo pití."

8.11.2017 9:43:57 – Jindra » Dobrý den Jakube. Bylo to dost těsné, ale pochopitelně gratuluji. Jsem fanouškem kladna už od svých devíti let, což je uctyhodných let 47. Nikdy jsem nefandil a nikdy nebudu fandit jinému klubu, takže mě už několik let situace klubu trošku trápí. Letos to vypadá, že ve výhledu několika málo let se začne snad zase ta lepší éra našeho klubu.
Celkem je vidět, že tým funguje, pokrok od září je znát, ale v důležitých statistikách jsme na chvostu ligy. Je to statistika přesilovek, jednak proměňování a také ubránění. Myslíte, že se v tom dá do rozhodující části sezóny ještě něco zásadně změnit? Myslíte si také že v dnešním hokeji tyto věci rozhodují zápasy? Jinak pochopitelně držím moc a moc palce, hlavně vy a ostatní dobří kladenští kluci neutečte, kdyby se návrat mezi elitu nepodařil hned letos, my opravdoví fanoušci vám držíme palce.

Ve vyrovnaných zápasech určitě rozhodují přesilovky a oslabení. Dostáváme hodně gólů v oslabení a navíc jich dáváme málo v přesilovkách. Pořád máme ale čas, abychom to do play off vyladili. Oslabení chceme hrát aktivně, ale pořád tam jsou chybičky. Pořád na to ale máme hodně času a věřím, že až o něco půjde, tak to budeme zvládat.

8.11.2017 12:36:41 – Tom » Jak moc velký rozdíl pro hráče je, když mají hrát zápasy ve vyprodané aréně třeba v Budějovicích a za pár dnů před pár lidma v Benátkách?

My to nemůžeme nijak vnímat. Musíme sbírat body na každém stadionu a nesmíme koukat, jestli je tam dobrá atmosféra nebo ne. Větší rozdíl už je spíš teplostní, teď v Benátkách to ještě šlo, ale v zimě si budeme muset dávat pozor, aby nám tam nezmrzlo pití :-).

8.11.2017 20:05:26 – SazkaPeople » Ahoj Kubo, trošku netradiční otázka, ale na druhou stranu myslím, že zajímavá :D Co by jsi dělal kdyby ti právě teď na účtě přistálo 100 milionů - co by jsi ve svém životě změnil, jak by jsi s tolika penězi naložil. Díky ať se daří :-)

Asi bych si postavil dům a vybudoval si nějaké zázemí. Určitě bych to zbytečně nevyhodil za drahá auta, abych to dával najevo. Postavil bych si nějaký baráček, ale rozhodně ne nějakou haciendu.

8.11.2017 23:13:51 – Milan Prujem » Ahoj Kubo. Mas rad smazeny syr? A kolik jich tak sezeres na jedno posezeni? Diky

Smažený sýr úplně nesnáším! Měl jsem ho nedávno, asi tři dny zpátky během pauzy, a zjistil jsem, že mi to úplně nesvědčí :-). Dám si od toho dlouhou pauzu. Ale díky za otázku.

9.11.2017 11:56:51 – Casting z NDR » Ahoj, Strny. Bylo Ti (nebo někomu z kabiny) už hozeno lano z pornoprůmyslu NDR? Pokud ne, měli bychom to brzy napravit. ;-) Ať se Ti dál tak daří, pokud budeš svou kariéru směřovat libovolným směrem. :-)

Zatím nic nám nabídnuto nebylo. To teprve asi přijde po zápase proti Prostějovu. Očekáváme to až na konci listopadu :-).