Výkonný výbor ČSLH rozhodl, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Krajským a okresním výkonným výborům ČSLH uložil, aby stejně postupovaly v případě soutěží, které řídí ve vlastní působnosti.

Na kladenském ČEZ stadionu od 12. března platí zákaz všech návštěv na stadionu. Nebudou se konat žádné tréninky, ruší se také krasobruslení, platí konec sezony veřejného bruslení a na stadion nebudou mít přístup ani rekreační hokejisté, kteří si plochu pronajali nebo si ji plánují pronajmout.

Na stadion smí až do odvolání jen personál, vstup není možný ani do kabin.

Místo Kladna budou v extralize České Budějovice

Výkonný výbor ČSLH rozhodl o ukončení předkola play off a play off Chance ligy s tím, že soutěž nebude pokračovat a postupujícím do nejvyšší soutěže se stává vítěz základní části HC Motor České Budějovice. Uvedené řešení podpořilo na včerejší schůzce 7 z 10 účastníků vyřazovací části soutěže, tj. více než dvoutřetinová většina.

Tím pádem budou Rytíři s jistotou v příští sezoně působit v Chance lize, což bylo v posledních hodinách velmi diskutované téma mezi fanoušky, které má po dnešku oficiální závěr.

Ruší se i rozlučka pro fanoušky

„Společně s Rebuy Stars Casinem jsme plánovai tradiční posezonní rozlučku s fanoušky a autogramiádu. Ta měla proběhnout příští týden, ale kvůli situaci spojené s koronavirem jsme museli tuto akci zrušit. Každoroční aukci hrané sady dresů momentálně řešíme a s největší pravděpodobností proběhne online. Fanoušky budeme v horizontu dní podrobně informovat,“ říká tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.