Hokejbalisté využili ČEZ stadion už v minulé sezoně. Ve čtvrtfinále s KERT Parkem Praha a v semifinále se Škodou Plzeň hráli na druhé ploše, finále s Pardubicemi na ploše první. Zápasy byly velmi sledované, finále viděly naživo dvě tisícovky diváků. Další pak u televizních obrazovek, finále totiž přenášela živě Česká televize. „Byla to skvělá reklama pro celý náš sport a letos bude doufám také. Lidem to líbilo, měli jsme výborné ohlasy, proto vše opakujeme. Chci poděkovat městu Kladno, Sportovním areálům města Kladna i klubu Rytířů za velkou vstřícnost při jednání,“ řekl předseda Alpiq Kladno Tomáš Rejthar.

Zápasy budou mít ze strany Rytířů perfektní zabezpečení tak, jako při hokejových ligových zápasech. Funkční bude tedy i multikostka nad hrací plochou. „To mohu slíbit, celý náš tým redakce Rytíř TV bude připraven s kamerami i u režie,“ potvrdil tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

Rytíři zajistí také bezplatný stream ze zápasů na svém YouTube kanálu, takže ti, kdož o Velikonočním víkendu nemohou dorazit na místo, mohou duely sledovat na internetu.

První dvě semifinálová utkání odehraje HBC Alpiq Kladno proti Plzni v sobotu (15.4.) a neděli (16.4.) shodně od 11 hodin na první ploše ČEZ stadionu.