12. kolo ELIOD Extraligy dorostu – 19. 10. 2019 ČEZ stadion, Kladno

Třemošná
1

Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Danda, Malý, Hvězda, Burger, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Holeček, Hurta, Kouba, A. Bareš, Nedvěd, Ullrych, Adam, Šapovaliv. Trenéři: Procházka, Burger, Nedvěd.
HC Meteor Třemošná: Ženíšek (Vondraš) – Čarda, Dolhý, Plecitý, Malkovský, Bláha, Balák, Albrecht – Beníšek, Seiger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Pešek, Kaiser, Beránek. Trenéři: Živný, Miko

Branky a nahrávky: 23. Kohlíček (Šapovaliv), 30. Vimmer (Šapovaliv, Ullrych), 46. Ullrych (A. Bareš), 57. Hurta (A. Bareš) – 55. Dvořák (Beníšek, Krasanovský). Třetiny: 0:0, 2:0, 2:1. Vyloučení: 8:6 + A. Bareš (KLA) 10 min.. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 32:28. Rozhodčí: Červenka – Hradil, Hána. Diváci: 70.

Vyrovnaný bezbrankový stav vydržel až do dvacáté třetí minuty. V té se po přihrávce Matyáše Šapovaliva prosadil David Kohlíček, který otevřel brankový účet – 1:0. Na ten se v polovině utkání zapsal také Štěpán Vimmer, jenž navýšil kladenské vedení na rozdíl dvou branek – 2:0.

V poslední třetině se domácím podařilo skórovat při hře v oslabení. Adam Bareš pobídl do koncovky Petra Ullrycha, který se přesnou střelou nemýlil – 3:0. Další nabídku přesilové hry si Třemošná už pohlídala. Adam Dvořák po pohotové přihrávce Jiřího Beníška nedopřál Ondřeji Gabriškovi pět minut před koncem čisté konto – 3:1. Konečný stav utkání zpečetil o necelé dvě minuty později Vojtěch Hurta – 4:1.