Otázky fanoušků jsou časově řazeny a ponechány v původním znění bez korektur. Opakující se dotazy nejsou uvedeny.

7.11.2019 17:14:54 – Rytíř Lukáš » Jaký máš názor na Kladenské fanoušky ?

Velmi dobrý. Jak celkově v Čechách, tak i tady na Kladně je to super. Byl jsem čtyři roky ve Finsku, kde sice lidi chodí, ale atmosféra není zdaleka taková. Teď si to tady užívám, je to tu super.

7.11.2019 17:16:17 – Ta malá příšerka ze křoví » Ahoj Denisi jak se ti zatím líbí Kladno?? Jinak mám tě ráda

Díky. Na Kladně je to zatím dobré, ale teoreticky jsem ještě skoro nikde nebyl. Maximálně po restauracích na oběd nebo večeři. Doufám, že ještě bude trocha volna, abych si mohl Kladno trochu víc projít.

7.11.2019 17:16:30 – Týna » Už máš prozkoumané Kladno? A jaké místa a města v okolí už si stihl navštívit? Ať to dál čape a nejlépe vychytat výhru nad Spartu 

Kladno ještě projité nemám, jen trochu centrum. Pořádně jsem ale nestihl navštívit ani města okolo. Byl jsem dvakrát v Praze, ale tu znám už z dřívějška. Aspoň po okolí se ale určitě chystám.

7.11.2019 17:23:12 – Vasek Kladenak » Ahoj, chci se zeptat k jakým místům v krajině Slovenska máš vztah, k jaké oblasti?  Já loni byl na dovolený v Malé Fatře na turistiku a moc se mi tam líbilo. Letos jsme zvolili Liptovský Mikuláš a procházel se V Nízkých i Vysokých Tatrách. Navštívil jsem třeba Krivan, Rysy, Chopok.  Moc se mi loni i letos na Slovensku líbilo a zbláznil jsem se do halušek a pivko nemáte špatný. Lidi byly taky fajn. Přeji ať forma vydrží a líbí se ti u nás.

Jsem z východu, takže určitě mám blízko k východu. Tatry mám z domu asi patnáct minut cesty. Tatry a východ Slovenska, to je pro mě asi nejoblíbenější část Slovenska.

7.11.2019 17:28:28 – Vasek28 » Ahoj. Jak se ti chytá na našem zimaku, když pominu atmosféru? Dále mě zajímá, jaký místo ve městě se ti u nás na Kladně zalíbilo. Každý nový hráč píše Prahu, což mě trochu mrzí, protože i Kladno a hlavně nedaleké Krivoklatsko má co nabídnout. Přeji hodně štěstí a díky.

Zimák tu není veliký, ale atmosféra je tu opravdu výborná. Fandění je tu dobře slyšet, takže je to super. Pořád chodí hodně lidí, i když není vyprodáno, tak je tu rachot, jako kdyby bylo. Kluci říkají, že když v zimě přimrzne, tak je to tu dost cítit, ale zatím je to ještě v pohodě. Jsem z Kežmaroku, kde jsem trénoval na starém zimáku. Tam jsem chodil na trénink občas i v čapce. Zima mi tedy moc nevadí.

7.11.2019 17:33:14 – Dr.White » Jaké byly pocity, když Vám zavolal JJ68?

Bylo to zvláštní. Těsně předtím jsem o tom mluvil s agentem i s Réwym. Věděl jsem, že start sezony tady nebyl ideální. Tím nechci říct nic proti brankářům, protože sám vím, že kolikrát to o brankářích není. Bylo to pro mě možná trochu překvapivé, ale super.

7.11.2019 17:38:51 – Ruda Dušánek,Dvůr Králové n.L. » Chtěl bych se zeptat,co Tě mile prekvapilo nebo naopak zklamalo během Tvého dosavadního působení na Kladně?

To je těžká otázka. Asi bych řekl, že mě nic nepřekvapilo, jen se zatím snažím si zvyknout na extraligu. Jsem tu první rok a je to pro mě zase něco nové. Myslím, že je to už dobré, ale člověk na to vždycky potřebuje čas. Jsem rád, že jsem se na to rychle adaptoval a že teď tak nějak sbíráme body. Negativně mě asi nic nepřekvapilo.

7.11.2019 17:44:19 – Editka » Jseš super brankař a moc hezkej kluk:-) Chtela by se zeptat, jestli jseš volnej :-)

Mám snoubenku, takže „bohužel“. :-)

"Zahrát si v reprezentaci je pro nás dobré, hlavně nám to dává zkušenosti do dalších zápasů."

7.11.2019 17:46:15 – Roman H. » Ahoj Denisi.Predevsim Ti moc gratuluji k získání ocenění hráče měsíce.Chtel bych se zeptat co bylo důvodem že jsi podepsal smlouvu s Kladnem a věděl jsi něco o tomto klubu než jsi sem přestoupil.Diky moc za odpověď a přeji Ti mnoho hokejových úspěchu

Díky. Důvod byl takový, že jsem chtěl jít někam do zahraničí. Měl jsem nabídky ještě před mistrovstvím světa, ale rozhodl jsem se, že se rozhodnu až po něm. Potom se řešila možnost jít do KHL, takže zatím padly kluby, které měly zájem předtím. Potom, když padlo KHL, jsem zjistil, že už jsem ideální čas prováhal. Když přišla nabídka od Kladna, tak jsem neváhal ani sekundu. O klubu jsem věděl, že je Jardův a že odtud Jarda pochází. Pamatoval jsem si Kladno zároveň z extraligy, když jsem byl mladší. Něco jsem tedy věděl, ale nebylo toho moc.

7.11.2019 17:47:38 – hokej-puky.cz » Pamatuješ si pořád skandování kanadských diváků Godly, Godly ze semifinále s Kanadou? Myslím že to bylo 5.1.2015 na ms 20 kdy byl vybrán jako hráč zápasu za Slovensko Pavol Skalický. A jestli si na to vzpomeneš třeba při sledování ms juniorů nebo při zápase Slovensko-Kanada.

Všechno to jsou super vzpomínky, takže se na to zapomenout ani nedá. Když mi to něco připomene, tak se mi to hned všechno vybaví. Jen si myslím, že spíš křičeli anglicky „goalie, goalie“. S Palom Skalickým se známe odmala a jsme spolu v kontaktu i teď, když hraje za Mladou Boleslav, kde se mu daří.

7.11.2019 17:53:30 – Keimi » Ahoj Denisi. Vím, že ses v dorosteneckém věku krom ledního hokeje věnoval také hokejbalu. V roce 2010 jste v Mostě se Slovenskem hráli finále MS U16 proti Kanadě, které jste prohráli nešťastnou brankou v prodloužení. Vzpomínáš si na to ještě? Jak ses cítil? A jaký vztah k hokejbalu máš dnes? Zahraješ si někdy?

Vzpomínám si na to, dostal jsem gól od zadního plexiskla. O chlup nám to tehdy uteklo. Já si na to pamatuju dobře, protože většinu zápasů, co jsem odchytal, si pamatuju. Hokejbal jsem bral spíš jako hobby k hokeji. Po sezoně jsme si šli zahrát a celkem nám to šlo. Vyhrávali jsem na Slovensku tituly, takže nás i brali do reprezentace. Byly to příjemné časy. Teď už na hokejbal není čas. I když jsem doma a rád bych si zahrál, tak ten čas prostě není. Pořád ho ale mám rád, kdyby byla příležitost tak bych si ale radši zahrál v poli než v bráně. Odmala jsem hrál v poli a když bylo mistrovství Slovenska, tak jsem se obětoval a šel jsem do branky.  

7.11.2019 17:54:21 – Kája92 » Ahoj Denisi,  ať si odpočineš od hokejových otázek,  tak se ptám, jaké je tvé oblíbené jídlo? A jaké ti tu naopak na Kladně chybí? Hodně štěstí a nul v bráně! Fanynka Kája

Během sezony kuřecí maso s těstovinami nebo rýží. A nejlépe se sýrovou omáčkou. Jsem hodně sýrový, takže sýrovou omáčku si dávám ke všemu. Jinak sním ale skoro všechno. V sezoně se stravuju podle toho, jaký máme program. Z jídla mi tady nic nechybí, česká a slovenská kuchyně je skoro stejná.

7.11.2019 17:57:00 – míša » Jak se ti zatím líbí Kladno jako město? Co kromě hokeje rád děláš, pokud máš zrovna volno? Jinak hodně štěstí do zbytku sezony :)

Zase to závisí na tom, jak rychle za sebou jdou zápasy nebo kolik máme volna. Když mám čas, tak rád cestuju, když čas není, tak jsem nejradši doma s přítelkyní a psy a například hraju na Playstationu. Když teď bude volno, tak chceme cestovat po okolí. Chystáme se do Prahy, Drážďany jsou taky celkem blízko…

7.11.2019 18:01:55 – Buřt » Ahoj, jak se cítíš a těšíš na reprezentaci???co od toho kromě zkušeností čekáš? Jinak k repre gratuluji- poprvé budu fandit i Slovákům 

Nechci říkat, že jsem v reprezentaci stabilně, ale každý rok odchytám, díkybohu, aspoň jeden zápas. Byl jsem na mistrovství světa i jsem si tam zachytal. To bylo super. Vždycky to jsou super zkušenosti. Sice jsme teď hráli proti béčkovému týmu Ruska, ale pořád to všechno byli hráči z KHL. Bylo to pro nás dobré, hlavně nám to dává zkušenosti do dalších zápasů.

7.11.2019 18:11:48 – Jakoubek » Proč sis vybral číslo 35?

Stále je moje číslo třicítka, ale když jsem sem přišel, tak mi bylo řečeno, že už ji má někdo napsanou. Možná nějaký junior. Věděl jsem, že Cigi má 33 a Brizgy má jedničku, tak jsem si řekl o třicítku, ale řekli mi, že ji má někdo zapsanou. Nic jsem nevymýšlel a vzal jsem si 35. Bylo to tak už v reprezentaci – někdo měl třicítku, někdo třicet trojku, kterou má Cigi, tak jsem dostal třicet pětku. Chytal jsem s ní i v Mestisu první rok ve Finsku. Tam byla třicítka taky zabraná. Vyhrál jsem tam nejlepšího brankáře ligy, takže jsem si 35 nechal jako svoje alternativní číslo.

7.11.2019 18:17:55 – Adam Bezchleba » "Dobrý den pane Godlo, mám na Vás dotaz ohledně toho který zápas zatím byl pro Vás nejtěžší za Kladno a co říkáte na výkony Jaromíra Jágra?"

Těžko říct, který zápas byl nejtěžší. Pro nás jsou všechny zápasy těžké. Tím, že skoro nikdy nejsme favoritem, pro nás není žádný zápas lehký. Každý zápas musíme hrát naplno a soustředit se na každý puk. Každý zápas byl a je těžký. Sparta a Třinec se proti nám trefily víckrát, protože to prostě umějí, když jim necháme víc času. Naštěstí nám to tam v ostatních zápasech nepadá zas tak moc. Jarda je legenda nejen v Čechách, ale na celém světě. Stále to dokazuje svými výkony. Když nebereme v potaz body, tak pořád odehraje pořádnou porci minut a na ledě je pořád znát. V útočném pásmu se výborně udrží na puku, takže mně kolikrát pomáhá se vydýchat například po oslabení.

"Hraje se tu kvalitní liga. Určitě nevylučuju, že tu zůstanu déle."

7.11.2019 18:31:52 – Matěj » Spousta lidí tě má za hrdinu, který pomohl Kladnu se vyhrabat z proher a jistit ho v každé hře, cítíš se jím být i ty sám?

Ani ne. Beru to tak, že jsem přišel ve správnou chvílí. Začal jsem proti Zlínu a potom jsem chytal proti Olomouci, takže hned z prvních dvou zápasů jsme měli pět bodů. Tím to z kluků možná trochu opadlo a začali jsme hrát trochu uvolněněji. Nemyslím, že jsem hrdina, spíš jsem to dobře načasoval. Kdyby se to podařilo Cigimu urvat první body, tak by to byl z jeho strany stejný příběh.

7.11.2019 18:52:04 – Pan Petrklíč » Ahoj Denisi, rád bych se tě zeptal, kdo byl tvůj brankářský vzor, když jsi s hokejem začínal. A jestli jsi od začátku chytal, nebo jestli jsi hrál i na jiné pozici, když jsi začínal. Díky za odpověď a ať ti o chytá stejně, jako doposud. Jsem rád, že jsi na Kladně.

Začínal jsem v poli, když mi bylo asi pět šest let. Ve čtyřech jsem se poprvé postavil na brusle a asi do šesti jsem byl v poli. Ani si nevzpomínám, jestli tam byly už nějaké zápasy nebo to bylo jen tak. Potom se Slováci stali mistry světa. Chytal za ně Jáno Lašák a viděl jsem i další výborné brankáře jako třeba Martina Brodeura. To byli asi moje hlavní vzory. Neměl jsem jeden konkrétní vzor, ale nejvíc mě ovlivnil asi Brodeur. Ze současných se mi hodně líbí Marc-André Fleury, i jsem kvůli němu začal fandit Pittsburghu.

7.11.2019 19:13:08 – Opava » "Díky za podpis Rytířům a gratulace k nominaci do nároďáku. Jsi rodákem z Kežmaroku jako Juraj Herz. Znáš jeho filmy?  Nejbližší utkání se Spartou je vyprodané, kdo Tě zasvětil do letité rivality mezi oběma týmy? Proti Tobě nastoupí Matúš Súkel, který zaujal na MS v Bratislavě.  Jak vidíš budoicnost slovenskeho nároďáku, kde byste měli oba být oporami? Díky."

Jméno Juraje Herze znám, ale nevím, jestli bych si ho úplně dokázal zařadit, čím se proslavil. Před zápasem se Spartou se říkalo, že to bude derby, ale nikdo nic extra neříkal. Já to nebral nějak speciálně, že bychom šli na Spartu. Bohužel nám to ale nevyšlo. Začali jsme víc s respektem, než bychom měli. Na začátku druhé třetiny nám to úplně uteklo a to nás stálo zápas. Se slovenskou reprezentací je to na dobré cestě, ale pořád je na čem pracovat. Je to na dlouho, asi se nepovede tam z roku na rok něco vytvořit. Pozitivní je hlavně to, že dostávají prostor mladí kluci, což předtím nebylo. Můžeme na tom stavět do budoucna. Matúš Sukel je dobrým příkladem toho, jak se můžou naši mladí kluci posouvat a stále se zlepšovat. Šel z Liptovského Mikuláše do Slovanu Bratislava a pak se posunul do Sparty. Takhle ti kluci pak můžou v reprezentaci pomoct dvakrát tolik.

7.11.2019 19:32:24 – Jirka96 » Ahoj Denisy libilo by se ti v extralize byt jeste dalsi sezonu, kdyz ti prodlouzi smlouvu?

Nic nevylučuju, všechno nechávám otevřené. Prioritou je pro mě zahraničí, což pro mě Česko je. Navíc se tu hraje kvalitní liga. Určitě nevylučuju, že tu zůstanu déle. Chci se hlavně dál posouvat a musí to pro mě mít smysl. To je pro mě důležité.

7.11.2019 20:13:45 – Mates » Gratuluji k zasloužené výhře v anketě. Měl jste obavy/strach, když jste nastupoval do týmu s takovým počtem obdržených gólů? Musel jste vědět, že obrana to Cigymu a Adamovi neulehčovala.

Věděl jsem, že to nebude nic jednoduché. Hlavně už jsem ale byl dlouho bez zápasu a chtěl jsem chytat. Moc jsem tedy na to ani nemyslel, že kluci předtím dostali více gólů. Vůbec jsem to neřešil, šel jsem si to užít a věřil jsem, že to bude dobré.

8.11.2019 7:13:21 – Honza » "čau, měl bych více otázek: 1. Jak dlouho trvalo jednání s Kladnem a co tě přesvědčilo, že sem půjdeš? 2. Co si myslíš o úrovni extraligy a tempu zápasů? Spíše ti vadí, že se většinou čeká od neděle do pátku nebo ti to vyhovuje? 3. Jak se ti hraje venku když je na nás všude vyprodáno?

S hracími dny je to zase něco jiné, než na co jsem byl zvyklý ve Finsku. Tam byla neděle vždy volná. Hrací dny byly úterý, pátek, sobota. Nevadí mi čekat na zápasy, je mi to celkem jedno. Liga je dobrá, podle mě jedna z nejlepších v Evropě. Řadím tam Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Česko – ne nutně v tomto pořadí. Je to těžká soutěž. To, že je všude vyprodáno, je jen dobře. Je lepší hrát před plným publikem než před prázdným. Snad to tak zůstane celou sezonu.

8.11.2019 11:17:03 – Josef Vyskočil » Znáš se se slavným českým hercem Zdeňkem Godlou ze seriálu Most?

Ne, neznáme se. O seriálu jsem slyšel, ale nikdy jsem ho neviděl.

"Rozhodčí jsou rozhodčí, nerad se k nim vyjadřuju. Myslím, že s nimi ale vycházím dobře."

8.11.2019 14:17:47 – Lukáš Tůma – MACHY » "Zdravím, Jak se Ti u nás chytá, kdo je Tvým nejbližším v kabině, a co říkáš na atmosféru domácích zápasů?"

V kabině s nikým nemám problém. Nejvíc se bavím asi se Slováky – Martinem Réwayem a Lacem Romančíkem. V kabině se nejvíc bavím asi s Cigim, protože sedíme vedle sebe. Z hráčů vedle slovenských kluků ještě asi Bary.

8.11.2019 16:58:50 – Chlebík » "Ahoj Denisi gratuluji ocenění hrače měsíce a dale ti gratuluji k nominace reprezentace Slovenska Chtěl bych se tě zeptat jak se ti u nás libí na Kladně?a dale s jakým spoluhračem nejvíce kamaradiš? A dale jestli sleduješ NHL jestli jo jaký tym ? A dale jak se ti libí fandění našich fanousků a jak se ti libí atmosfera na Kladne ?A jaký soupeř byl podle tebe nejtěžší?"

I když už Fleury odešel, tak je pořád můj nejoblíbenější tým Pittsburgh. Nebudu hned měnit dres. :-)

10.11.2019 20:45:09 – David » Jak se cítíš v zápase? jsi hodně nervózní nebo si to nepřipouštíš

Jsem tak správně nervózní – nic extra, přesně tak, jak to má být.

10.11.2019 22:54:58 – Tony D » Denis ahoj, co mas radsej spagety carbonara alebo bolonske? :)

Těžká otázka! Mám rád obě dvě, ale právě teď už mě asi trochu vede carbonara.

11.11.2019 13:37:50 – Zuzu » Ahoj denisy sem ráda že si šel do Kladna předvádís dobre výkony a zákroky chci se zeptat sbírám suvenýry tím se chci zeptat jisi by se dala o sezónu sehnat tvoje hokejka s podpisem byla bych ráda kdybys mi hokejku venoval udělal bys i velkou radost. Skym nejvíc vycházís v kabině  a jisi máš před zápasem nějaký rituál ať se daří modro bílá síla předem děkuji za odpověď at se daří

Mám pár rituálů, které už pár let dělám. Nechci to ale zakřiknout, takže si je nechám pro sebe.

11.11.2019 15:56:43 – Dvojvyrážečka » Ahoj, už ti Radek Jirátko ukázal dvojvyrážečku?

Dvojvyrážečku? Asi ne. Budu se ho na to muset zeptat. :-)

11.11.2019 22:24:26 – Tinkerbell » Ahoj... Předem ti přeji mnoho úspěchů v české nejvyšší soutěži... Já ačkoli jsem rozhodčí tak je můj dotaz trosku takovou nemoci z povolání... Jak ty podle sebe hodnotíš rozhodčí v české nejvyšší soutěži, jaka je kvalita českých sudich oproti jiným soutěžím a taky jaky mas názor třeba na Milana Mináře,protože si myslím že rozhodčí takové kvality tady prostě není a chybí tu... děkuji za odpověď...

Upřímně nevím, kdo je Milan Minář. Jména rozhodčích jsem si nepamatoval ani ve Finsku, kde jsem byl dlouho. K rozhodčím se každopádně těžko vyjadřuje. Ve Finsku mají jiný metr, na mezinárodní úrovni je to jiné, tady je to taky jiné. Po pár zápasech se to těžko hodnotí. Naposledy proti Zlínu bylo strašně moc vyloučení, proti Olomouci jsme zase neměli vyloučeného ani jednoho hráče. Rozhodčí jsou rozhodčí, nerad se k nim vyjadřuju. Myslím, že s nimi ale vycházím dobře.

12.11.2019 16:30:08 – Denisy na jak dlouho máš podepsanou smlouvu » Na jak dlouho máš podepsanou smlouvu

Do konce sezony.

"Zpočátku jsme nedělali jednoduché věci a dělali jsme hrubé chyby."

13.11.2019 7:14:51 – Marek » Kdy si začal s chytáním a jak si se k tomu dostal?

K hokeji mě přivedli rodiče. Hlavně tedy otec, který byl hodně sportovní typ. Oni mě k tomu přivedli a já už u toho zůstal doteď.

16.11.2019 10:20:37 – Zvědavý důchodce » Prý jste si na Kladno dovezli pejska? Co je to za rasu a kamarádí se s Nashovic jezevčíkem? Chodíte spolu venčit?

Mám tu dva jorkšíry, ale s Nashovic jezevčíkem se ještě neznají. Měli jsme tu jednoho, kterého spolu bereme všude, už jsme si ale přivezli i druhého. Zpříjemňují mi chvíle doma.

16.11.2019 10:37:39 – Luďan z Mostu » Už jsi si zvyknul na to vaše úzké kluziště? Podle posledních výkonů to vypadá, že parádně - ale přesto, kdyby bylo potřeba potrénovat střely od mantinelů, máme tu u nás kamaráda, co umí skvěle držet úhel! Díky a držíme palce ze Severky!

Poslední čtyři roky jsem odchytal na širším hřišti, takže to pro mě zpočátku bylo hodně jiné. Úhly jsou také jiné. Vím, že je to asi narážka na seriál Most, ale z úhlů je to na užším hřišti opravdu těžší. Zpočátku jsem proto dostával trochu laciné góly, což mrzelo, nakonec nás to ale nikdy nestálo body.

16.11.2019 10:49:35 – Zvědavý důchodce » Je potřeba si během zápasu nějak dirigovat obranu? Dá se to vůbec? Jak jste donutil pana nejvyššího, že se občas do obrany vrací jako první!? :- )  To nikdy předtím nedělal

Během zápasu komunikujeme. Snažíme se to nějak zlepšit, aby se to stále posouvalo. Zpočátku jsme nedělali jednoduché věci a dělali jsme hrubé chyby. To se musí odstranit. S nejvyšším jsem o obranném pásmu vůbec nemluvil. Jde ale příkladem a tak by to mělo být. Když se hráč jeho kvalit vrátí jako první, tak ukáže ostatním, že všichni se musí vracet a pomáhat s obranou.

16.11.2019 11:03:35 – Zvědavý důchodce » Ještě jednou díky za Tvé výkony, je to paráda sledovat! Z čeho jako gólman nejvíc těžíš (já bych si tipnul pohyb)? Podle mě jsi všude - tu u tyčky, tu skoro na kruhu a hned zase zpět...  Jak by jsi se sám ohodnotil v dalších disciplínách - lapačka, vyrážečka, práce s holí, chytání nájezdů, střely z dálky, z blízka, postřeh...? Dotaz č.2 - kromě Tebe a Martina Réwaye - koho bys ze slavné slovenské U20 z před pěti lety ještě rád na Kladně v jednom týmu potkal?

Je potřeba být pohyblivý a hodně bruslit. Musí to mít ale hlavu a patu. Když si někdy sjedu výš, tak se musím stíhat vracet do brány. Snažím se zdokonalovat všechny disciplíny – ať už práci hokejkou nebo lapačku. I když je to možná dobré, tak je pořád co zlepšovat. Z útočníků z naší dvacítky jsem si rozuměl nejvíc s Palom Skalickým nebo s Matejem Paulovičem, který je v Hradci. Z obránců by se taky dalo vybrat víc. Hodil by se například Erik Černák, ten ale hraje v Tampě. Celkově bych ale řekl, že z naší dvacítky zůstalo u hokeje hodně kluků a všichni jsou pro svoje týmy důležití. Každý by byl svým způsobem posila.

16.11.2019 12:23:07 – faith and devotion » Zdravím Denisi, nejprve jsem Vám chtěl poděkovat za výkony, které zatím za Kladýnko odvádíte. Jste opravdovou oporou. Chtěl jsem se zeptat, jak se Vám líbí na Kladně, jak vycházíte spolu s Cigim a jestli ho ještě vůbec pustíte do brány? Jaký byl Váš hokejový vzor a v jakém klubu v NHL byste  si chtěl zachytat, kdyby jste si mohl vybrat? Děkuji a ať se daří Vám i celému týmu...

Cigiho bych pustil rád do brány, ale není to na mně. Je to na trenérech. Uvidíme, jak to bude dál. Já se snažím v každém zápase odevzdat maximum, abychom nasbírali body. Co bude, nevím já, ani Cigi, a asi ani trenéři. Hlavní je, abychom byli oba zdraví. V NHL bych si nejradši zachytal za Pittsburgh. Jinak bych ale nic nenamítal, ani kdybych byl kdekoliv jinde. :-)