Zápas se nám z pohledu produktivity příliš nepovedl, ale závěr snad vše napravil?
Produktivitou se nám to opravdu moc nepovedlo, měli jsme zápas rozhodnout už v první nebo druhé třetině. Nevím, jestli to byla laxnost, nebo nad góly moc přemýšlíme. Sám jsem tam měl dost šancí, ale bohužel jsme to nedali. Ale aspoň jsme to urvali v prodloužení. Ceníme si každého bodu, i když dnes jsme ho ztratili.

Úvod utkání opravdu vypadal, že Třebíč je zapomenuta, jen tomu dlouho chyběly ty góly...?
V Třebíči jsme od začátku až do konce hráli špatně, takže dnes jsme si řekli, že na ně vlétneme. To se nám povedlo, ale zase jsme šance neproměňovali. A my pak udělali jednu chybu v obranném pásmu, z čehož dal soupeř takový šťastný gól. Ale koledovali jsme si o něj celý zápas, měli jsme odskočit aspoň na dvě branky.

Ukazuje se, že přesilovka v prodloužení je velká zbraň, tento týden jsme si to vyzkoušeli z obou stran?
Tady je vždycky poznat, když je na ledě o jednoho víc. Jak je na ledě celkově méně hráčů, tak je tam větší šance, že se tam něco otevře. Jen jsme si před nástupem na led řekli, kdo jak bude stát a víceméně jsme to sehráli tak, jak jsme chtěli.

"Narodil se nám s přítelkyní syn a dělá nám zatím jen radost."

Jsou pro Tebe utkání proti Ústí nad Labem stále ještě něčím víc?
Tak samozřejmě i když tam kluky znám, tak už to beru jako jakýkoli jiný zápas. I když je to stále trochu jiné tím, že tam stále žiju. Ale přistupuji k tomu už jako k jiným zápasům.

Aktuálně jsi oslavil narození potomka, takže prožíváš momentálně asi trochu hektické období?
Hektické ani ne, spíš šťastné. Narodil se  nám s přítelkyní malý syn a dělá nám zatím jen radost.

Sám jsi ohledně produktivity neměl nejlepší úvod sezóny. V posledním domácím utkání jsi se ale trefil proti Vsetínu, dnes dal rozhodující gól. Takže začíná to před bránou trochu lepit?
Nechtěl bych říct zrovna lepit. V prvních dvou zápasech jsem měl i šance, ale prostě jsem je neproměnil. Stejně tak i dnes obdobně dopadly dvě nebo tři gólové příležitosti. Vyšlo to až teď v tom prodloužení, takže stále mám co zlepšovat. Stále spoustu šancí spálím, takže nějakým zvedáním produktivity bych to nenazval.

V pondělí jedeme na led asi nejlepšího soupeře, na kterého v soutěži můžeme narazit. Co nás tam bude čekat?
Je to extraligové mužstvo, jsou hodně brusliví, budou všechno dohrávat. Ale my se na to dobře připravíme a něco tam snad urveme. Nejlépe tři body.