Otázky fanoušků jsou časově řazeny a ponechány v původním znění bez korektur. Opakující se dotazy nejsou uvedeny. 

5.2.2018 22:17:45 – Kája » Ahoj Adame, jaký byl tvůj dojem na zápas v Liberci? Byl jsi nervozní z větší haly a vysílání v televizi nebo jsi to neřešil? Jak hodnotíš kladenské fanoušky, kteří přijeli? :-)

Pro mě i pro celý tým to byl super zápas a moc jsem si ho užil. Zahráli jsme si ve veliké aréně a ještě bylo vyprodáno. Důležité pro nás byly ale hlavně tři body. Ze zápasu jsem nervózní ani nebyl, spíš jsem si při rozbruslení všiml, že je tam hodně lidí, ale jakmile se vhodilo buly, tak to ze mě spadlo. To, že je zápas v televizi, jsme vůbec nevnímali. Fanoušci byli super, je dobře, že nás jedou povzbudit do Liberce nebo i třeba do Kadaně, kde je maličký zimák.

5.2.2018 22:22:23 – glum » Ahoj, chci se zeptat, kdyby se nepovedlo postoupit do extraligy a ty by si měl možnost z Kladna za rok odejít, odešel bys nebo budeš součástí tříleté koncepce a budeš se snažit o postup s Kladnem, poté případně o úspěch v extralize? a gratuluji a přeji ti dlouhou a úspěšnou kariéru, časem určitě budeš mít na NHL nebo KHL

Hlavně doufám, že už se nám letos s Kladnem povede postoupit do extraligy. To je náš cíl, pro který celou sezonu makáme. Rozhodně se nechystám odejít, mám tu smlouvu ještě na příští rok. Kdyby o mě měl zájem nějaký klub z extraligy, což zatím nikdo nějak extra neprojevil, tak bych možná mohl odejít na střídavý start jako má letos třeba Tůmič. Myslím si ale, že bychom letos mohli urvat aspoň baráž a mohli bychom se o to poprat. Snad budeme hrát příští rok extraligu na Kladně.

5.2.2018 22:39:47 – Strejda Pepan » Zdravíčko, odbočím trochu od hokeje, je o tobě známo, že rád chodíš do čajovny, jakej čaj máš nejradši ? ;D

Chodím tam rád, ale zas tak často ne, moc tomu nedávám. Nejvíc si dávám asi klasický Touareg, který si dávají skoro všichni. Už mi ale poslední dobou leze na mozek, takže si občas dávám nějaké novinky, hlavně zelené čaje.

5.2.2018 22:39:57 – Mirda64 » Ahoj Ady! Držím celému týmu palce a přeji postup do extraligové soutěže a chtěl bych se optat zdali mate nějaký plán jak se tam dostat.

Děkujeme, vážíme si každé podpory. Plán je jednoduchý – prostě vyhrávat a urvat to.

5.2.2018 22:43:23 – Stanislav Kollár » Už sis zahrál v lajně s Jaromírem Jágrem, plánuješ si i zahrát extraligu? Pokud ano, za jaký tým by to bylo. A co ti nového přineslo příchod Jaromíra Jágra??

Tým si asi žádný naplánovat nemůžu. Záleželo by, odkud by přišla nabídka na střídavé starty a kde bych měl nejlepší možnost. Určitě se ale na první starty v extralize těším, jestli přijdou. Příchod Jaromíra Jágra je nejen pro mě, ale pro celý tým super. Je super hrát s takovým člověkem v týmu, určitě si od něho máme co vzít. Je to pan hokejista a celému týmu může hodně pomoct. Pomoct může konkrétně i mně, protože ke mně hodně mluví a já si z toho hodně odnáším.

"Bylo by divné, kdybych spoluhráči říkal 'dobrý den.'"

5.2.2018 22:53:39 – Petr » Čau chci se zeptat nebyla nervozita při představě že na tebe kouká Majitel a taková legenda jako Jarda???

To, že je majitel, ani neřešíme a nevnímáme, protože s námi sedí v šatně.

5.2.2018 23:06:36 – Jarda » Jak se ti hrálo vedle Jardy Jágra?
Co se to nejvíc líbilo na spolupráci s ním?
Loni si byl ještě studentem střední školy a teď hraješ vedle světové legendy, není to velký skok? Jak ho vnímáš?
Budeš dále studovat nebo se chceš nyní soustředit pouze na hokej?
Díky za odpovědi, ať se ti daří 😉

Hrát vedle Jardy je prostě paráda. Ví o mně a já už pomalu také vím, jak přemýšlí a jak hraje, takže si na sebe postupně zvykáme. Odehráli jsme vedle sebe tři zápasy a myslím si, že to docela šlo. Hodně o naší hře mluvíme, hlavně Jarda mi toho hodně říká. Snad se tomu dokážu co nejvíc přizpůsobit a bude to co nejlepší. Nejvíc se mi asi líbí, že je Jarda hodně upřímný a hodně toho řekne na rovinu. Když to není dobré, tak přijde a řekne: „Není to dobré, pojďme to změnit.“ Řekne mi, jak to budeme hrát, a ta komunikace je tam prostě výborná. Studentem střední školy jsem ještě pořád. To, že hraji vedle legendy, už ale moc nevnímám. V prvním tréninku a ještě při prvním střídání jsem si to uvědomoval, ale teď se soustředím na to, abych podával co nejlepší výkony a vydržel s ním v lajně. Co se týče studia, tak chci hlavně dodělat střední školu, letos bych měl maturovat. Snad to stihnu, bude těžké se tam dostat. V první řadě bych se ale chtěl soustředit na hokej.

5.2.2018 23:14:57 – Domča #21 » Ahoj Addy, jak se ti hraje s Jardou v lajně? Sedli jste i lidsky? Jak zapadl do kabiny a do týmu? Hodně štěstí v play off, letos to dáme!!!

Jarda je hodně svůj a myslím si, že na to má právo. To, co dokázal, to mu nikdo neodpáře. Jako člověk je vážně v pohodě, snaží se nám pomáhat. Není to tak, že by přišel z NHL a v kabině si hrál na hvězdu. Řekne věci tak, jak jsou, snaží se nám poradit, je to chytrý člověk a do kabiny může přinést hodně i po mentální a taktické stránce.

5.2.2018 23:16:20 – s-a-x » Ahoj Adame, Tykáš si s Jardou Jágrem?

Bylo by divné, kdybych spoluhráči říkal 'dobrý den'. V hokejových šatnách si většinou všichni tykají, takže jo, i my si tykáme.

5.2.2018 23:34:59 – Tomino » Ahoj Addy, chtěl bych se Tě jako jednoho z mála hráčů, který hokej opravdu miluje zeptat, co se odehrává v hlavě hráče když hraje proti Benátkám a třeba Českým Budějovicím? Jsem fanoušek Kladna a přál bych si, aby Kladno postoupilo do extraligy, ale pořád se nemohu zbavit dojmu, že některým hráčům a nebudu konkrétní chybí úcta, pokora a respekt k síle soupeře byť je o 50 bodů zpět? Neměli bychom už opravdu přistupovat k zápasům základní části jakoby se už hrálo play off? Je to přeci o tom, že když miluješ hokej, není co řešit a je jedno jestli hraji proti Kadani, Benátkám či Českým Budějovicím? Díky za odpověď a přeji hodně povedených zápasů v našem dresu a pevné zdraví.

Nedá se říct, že by mezi týmy byl nějaký rozdíl. Hrajeme stejnou ligu, týmy jsou všechny kvalitní. Je jedno, jestli hrajeme proti Budějovicím nebo Benátkám. Ke každému zápasu bychom měli přistoupit stejně. Určitě bych Benátky nepodceňoval. Točí se jim tam hodně mladých hráčů a s námi hráli 40 minut vyrovnaný hokej. Až ke konci se projevila naše zkušenost, využili jsme šance a oni se trochu rozpadli. Samozřejmě chceme porážet každého soupeře, i když se nám to občas nepovede. Pořád to ale rozebíráme, co je špatně a snažíme se výpadky anulovat. Play off je samozřejmě trochu jiné, ale teď ke konci sezony už k tomu směřujeme a trenéři po nás chtějí, abychom k tomu přistupovali jako k zápasům play off. Je to přesně tak, jak říkal Jarda. Když teď budeme hrát špatně, tak budeme hrát špatně i v play off. Není to tak, že přijde play off a vše se najednou změní. Už se k tomu tedy teď snažíme směřovat.

"Číslo 59 mi bude vždycky připomínat pana Malého."

6.2.2018 5:14:08 – 59 » Zdravím tu hvězdu médií. Mám dva dotazy - proč číslo 59, které bylo vždy universal přechodné pro nově příchozí? A jakou zmrzlinu lížeš nejradši?

K číslu 59 se pojí zajímavý příběh. Když jsem přišel do áčka, hrál jsem s ním jako s náhradním číslem. Na dres se mi udělala jmenovka a asi po třech zápasech jsem podepsal smlouvu. Potom za mnou přišli pan Malý a pan Patera, jestli bych chtěl udělat nový dres. Řekl jsem jim, že asi ne, že se mi 59 líbí, že je to hezké číslo, které moc hráčů nenosí. Když jsem se asi za dva týdny zabydlel v kabině A týmu, tak za mnou přišel pan Malý a říkal mi, že 59 tu je, protože se on narodil v roce 1959 a nechával ten dres dělat jako univerzální právě on. Tak jsem si říkal, že je to hezké, protože mi to číslo bude vždycky připomínat pana Malého, který byl můj první kustod a masér.

6.2.2018 6:32:50 – Jáchym Faber » Ahoj Adame čím to je že posledních pár zápasů máš tolik bodů? S kým v týmu si nejvíc rozumíš?

Je to asi hlavně tím, že jsem si poslední dobou začal víc věřit. Zároveň cítím i větší důvěru od trenérů a od týmu. Hodně věcí si oproti minulému roku sedlo, vnímám to tak, že už do týmu patřím, a nepřelétám mezi juniorkou a áčkem. Jsem rád, že se mi začalo dařit, možná na to má vliv i příchod Jardy. Díky němu i díky panu Hořavovi se dívám na hokej zase trochu z jiného pohledu. V týmu se nejvíc asi bavím se svými vrstevníky – s Matyášem Zelingrem, Františkem Matulou a Danem Kružíkem. Rozumím si ale se všemi a snažím se se všemi vycházet co nejlépe.

6.2.2018 7:14:36 – anonym » V kolika si začal hrát hokej?

Svůj první hokejový trénink jsem absolvoval někdy mezi 3 a 4 roky. Spíš až ve čtyřech jsem ale začal hrát.

6.2.2018 7:22:54 – Malinátek » Ahoj Addy, víš ještě o někom z tvých kamarádů a bývalých spoluhráčů z mládeže, že ještě hrají hokej na nějaké úrovni a kde?

Já jsem vyrůstal s kluky z ročníků 1997 a 1998. Z nich jsem hrál od mladšího dorostu s Kryštofem Hrabíkem, který teď hraje v Liberci a v Benátkách a byl teď i na dvacítkách. Hodně kluků je teď na přelomu juniorky a áčka – třeba Štěpán Bláha nebo Vincent Keszi. Z mého ročníku mě ale nenapadá nikdo, kdo by hrál profesionálně.  

6.2.2018 7:48:35 – Martin KL » Adame, těší Tě více pochvala od Jaromíra, nebo od trenéra?

S pochvalami je to strašně složité. Lidi jsou většinou rádi, když je někdo pochválí, ale já se nesnažím hrát pro pochvaly trenérů nebo Jardy. Spíše se snažím chválit sám sebe a hledat na každé věci něco pozitivního. Ne, že bych se přechvaloval, jsem i hodně sebekritický, ale byly časy, kdy jsem potřeboval hodně chválit, a to už teď neplatí. Když vás ale pochválí někdo jako Jaromír Jágr, tak to samozřejmě potěší.

"Největší slaďouš v týmu je asi Machy. Vím, že ho má rádo hodně fanynek." 

6.2.2018 9:06:02 – Simi » Jaké bylo dávat Goly po nahrávce Někoho jako je Jarda ?

Když jsem dal první gól v Benátkách, tak na něj měl asistenci Jarda, takže to bylo úplně super. Sjeli jsme se a bylo to v první chvíli trochu zvláštní být tam s takovou ikonou. Je to ale samozřejmě super a jsem rád, že s ním můžu hrát a že po jeho boku sbírám body.

6.2.2018 9:19:36 – patrick is best » jak se ti hraje s Machym(Machač) a Jágrem.Si spokojen se svou rolí v týmu a mysliš že je šance že budeme hrát EXTRALIGU

Machy je mladý hráč, jsme od sebe jen o tři roky, což není zase tolik. Je to šikovný a chytrý hráč, takže si umíme vyhovět. V lajně se mnou a Jardou je hlavně důležité, jak hraje dozadu a že hraje dobře buly. Zatím nám to docela klape. Myslím si, že by to i dál mohlo být dobré. Moje role v týmu je taková, že jsem mladý hráč, takže se ode mě úplně neočekává, že budu rozhodovat zápasy. Snažím se týmu dát co nejvíc tím, že dám nějakého góla a přidám nějaké kanadské body. Před sezonou se na mě trochu vyvíjel tlak, protože jsem byl určen za jednoho z hráčů důležitých pro koncepci, už to ze mě ale spadlo. Jsem rád, že mi trenéři dávají hodně prostoru. Myslím si, že na to, jak jsem mladý, dostávám prostoru opravdu hodně.

6.2.2018 11:31:55 – mash 4077 » Zdravím Adame. Chci se zeptat jaký je podle Vás hráče důvod, že Kladno podává v letošní sezoně občas dost nevyrovnané výkony? V poslední době výhra ve Vsetíně 6:1 s Třebíčí 5:1 potom dvě porážky 6:0 v Ústím 0:4 s Vary? Podle mě dost velké výkyvy. Díky za odpověď

Přijde mi, že vždycky, když odehrajeme dobré zápasy a na tréninku makáme, tak pak vždycky přijde zápas, který nám nesedne. V hlavách se trochu uspokojíme, i když si říkáme, že se to stát nesmí. Pak přijde zápas a nejde nám vůbec nic, puky nám přeskakují hokejky… Je to zápas blbec. Pak na sobě máme trochu deku.

6.2.2018 11:56:09 – Harry » Čau zajímalo by mě jestli Jarda protlacuje v kabině ty sve old-hity (A.Cooper) nebo už jste pardala usmernili. A dále mě zajímá kdo je z rytířů největší metla a naopak kdo sladký tetřev dík a makej

Od začátku sezony máme dva DJ – nejvíc hraje Roman Přikryl a Matěj Pekr. Oba hrají super písničky, všem se to líbí a zatím nikdo nenadával. Jarda se k tomu zatím nijak nehrnul a ani nevím, jestli se k tomu pohrne. Největší slaďouš v týmu je asi Machy. Vím, že ho má rádo hodně fanynek. Metla úplně nevím, jak je myšlena.

6.2.2018 13:39:10 – Amálie S. » Poklona za tvůj výkon....jsi šikovný.rodice musí mít radost přeji ti v tvé kariéře ať máš kolem sebe ty správné lidi, nenech se ovlivnit ničím a nikým.Hodne zdraví a štěstí.

Děkuji.

"Pepa Zajíc mi během zranění hodně pomohl. Chtěl bych mu za to poděkovat."

6.2.2018 16:19:23 – Šéf » Kolik bys sežral smažáků. Dík

Smažák mám docela rád, ale teď se blíží vrchol sezony, kdy do toho musíme dát všechno, takže si jídelníček trochu hlídám. Smažáky si během sezony nějak extra nedávám. Nikdy jsem nezkoušel, kolik bych jich snědl.

6.2.2018 17:28:17 – Jarda86 » Ahoj Addy nejdřív bych se tě chtěl zeptat jak ses cítil když ti trenéři řekli že budeš v jedný lajně s Jardou Jágrem? A druhý dotaz-Během utkání z Liberce komentátor čt nakousl tvou 3letou pauzu od hokeje,mohl by si k tomu něco říct? Díky ať se daří,máš dobře našlápnuto

Já jsem si to přečetl sám na tabuli, že budu hrát s Jardou, nikdo mi to neřekl. Říkal jsem si, že to určitě bude super zážitek, ale nijak jsem se toho nebál. Šel jsem do toho jako do normálního zápasu. Komentátorem na ČT byl Pepa Zajíc, který mě velmi dobře zná a během zranění mi hodně pomohl. V té době mě totiž trénoval, i díky němu jsem teď tam, kde jsem. Tímto bych mu tedy chtěl poděkovat. On mi totiž umožnil návrat k hokeji. Jednalo se tehdy o operaci kyčle, není to nic vážného, co by mě teď omezovalo v hokeji. Od šesti do desíti let jsem ale hokej nehrál.

6.2.2018 18:56:57 – Stryko Majo z Lipt.Mikulasa » Ahoj Ado.Pozdravuje ta cela nasa rodina a tesi nas aj na slovenku ako sa ti super dari a tesi nas ze sa ti splnil sen hrat so strejdom Jágrom :- ) ) ). Urcite si si uzil zapas.Osobne si myslim ze tento zapas v telke ti pomoze ist hore.drzime ti palce no a otazka na zaver / pyta sa Kubko/ kedy prides do LM?Cauko

Děkuji za podporu a zdravím celou rodinu do Mikuláše! Po sezoně v létě bych mohl mít volný týden, takže se rád stavím.

6.2.2018 19:26:55 – Hedry » Čau, z čeho maturuješ? Jinak ať se daří :)

V tomhle jsem klasický hokejista – maturuji ze zeměpisu, teorie sportovní přípravy, češtiny a angličtiny. Než jsem šel do A týmu a napadlo mě, že bych se mohl živit hokejem, tak jsem měl vizi, že bych šel na FTVS. Proto jsem chtěl maturovat z biologie, TSP, češtiny a angličtiny. Jak jsem přišel do A týmu, tak začaly tréninky každé dopoledne a já přestal chodit do školy. Učitelé na mě tedy tlačili, abych to změnil, protože by pro mě byla sebevražda maturovat z biologie.

6.2.2018 21:01:28 – Holec » Ahoj Adame, chci se zeptat jaky to je kdyz prijde mladej kluk z juniorky do acka. Nedelaj tem “mladejm” starsi spoluhraci z legrace nejaky naschvaly, nemusej platit do kasy nejaky zapisny nebo tak?

Do kabiny jsem přišel už minulý rok a myslím si, že mě přijali dost dobře. Žádné naschvály mi nedělali. Jsme jeden tým a hrajeme spolu, tak proč si dělat nějaké nepříjemnosti. Vtípky na mladé hráče občas jsou, ale to musí být. Není to nic, proč bych tam nechtěl chodit. Je to prostě jen sranda. Zápisné je samozřejmé, jen se to minulý rok přizpůsobilo mé smlouvě, takže nebylo tak vysoké.

"Máme novou děkovačku, kdy fanouškům odpovídáme, a to je super, to se mi moc líbí."

6.2.2018 21:03:35 – Bruins » Kdo v týmu plní roli pokladníka? A kolik jsi mu už v této sezoně přispěl? :) Ať se daří :)

K tomu se právě často vážou různé vtípky, pokladníci jsme totiž já a František Matula. Protože jsme nejmladší, tak za to dostáváme největší bídu. Než z někoho vytáhneme peníze, tak to vždycky trvá a něco si kvůli tomu vyslechneme. I já jsem ale už letos přispěl docela dost.

7.2.2018 8:11:35 – Jindra » Dobrý den přeji Adame. Především gratuluji k ocenění a ke skvělému zápasu po boku Jaromíra. Přiznávám, že jsem byl lednovými výkony rytířů poněkud rozčarován, tak sem ani nechtěl hlasovat, nakonec padl můj hlas vám. No ale k dotazu. Mám pocit, že nevyrovnané výkony rytířů nás už poněkud předčasně vyřazují z boje o extraligu. Mezi tými, které mají velké ambice máme: Nejslabší brankařskou dvojici, což se před sezónou nečekalo, Ne příliš pevnou obranu, hlavně pod tlakem kupíme chybu na chybu, útočníci mají občas tak hluchá období, že dle počtu střelených branek to vypadá, jako když na ledě ani jeden není, je tam málo odvahy jít před branku, málo pohotových nečekaných střel. K tomu všemu máme mezi mužstvi s ambicemi nejhorší přesilovky a to i využití a i ubránění v oslabení. Když k tomu vidíme to, že ve vyřazovacích bojích v semifinále narazíme naprosto jistě na Budějovice, nebo Vary, Případný sedmý zápas bude venku a my s těmito mužstvy věru ve venkovních zápasech nemáme dobrou bilanci, tak opravdu nevím. Má dle vašeho mínění kladno ještě oč hrát, je to vůbec reálné zvládnout, když Jaromíra máme jen jednoho a ještě limitovaného zraněními? No ještě bych měl jednu otázku, tu si ale nechám pro Jaromíra, snad se k němu někdy probiju, ač nemám sociální sítě. Přeji vám, aď se dále daří, aď jsou mé odhady nepřesné a sezóna nakonec dopadne vítězně. Jsem fanouškem kladna už několik desítek let a současný stav mě dost mrzí.

Pamatuji si, když jsem ještě byl v juniorech a v áčku válel David Stach s Víťou Bílkem. Tým byl první, všechny válcoval, pak ale přišlo play off a vypadl v prvním kole. To, že se nám občas nepovede zápas, samozřejmě dobře víme. Trenéři nám to říkají, bavíme se o tom a snažíme se to vyvážit, ale play off je úplně jiné a může to být úplně o něčem jiném. Rozhodují tam maličkosti. Takovou maličkostí můžou být třeba přesilovky. Ty nám celou sezonu nejdou, ale víme to, děláme na tom a snažíme se víc chodit do brány, abychom byli úspěšnější. V play off a v případné baráži ale každopádně budou úplně jiné zápasy než v základní části. Tam se nic nedá předpovídat. My ale chceme udělat maximum pro to, abychom se dostali do extraligy. Stát se může cokoliv, náš tým má ambice na to, aby se tam dostal. Hráli jsme vyrovnané zápasy jak s Budějovicemi, tak s Vary a dalšími týmy, které jsou na špici tabulky.

7.2.2018 14:40:25 – Krtek » Ahoj, tak nějak tuším, že ač jsi hráčem měsíce, tak v současné mánii bude polovina dotazů stejně na "68" ;), proto se zeptám z úplně jiného soudku. Máš nějaké domací zvíře, jaké sporty rád sleduješ v televizi a uvažoval jsi dříve i o kariéře v jiném sportu, nebo byl hokej vždy na prvním místě? Díky za odpovědi a hodně štěstí nejen tobě, ale i celému týmu do nadcházejích bojů.

Naše rodina má psa – Jack Russell teriéra. Sporty mám rád všechny, není asi žádný, který by se mi nelíbil. Nejradši ale koukám na hokej. Když jsem měl po zmiňované operaci a nehrál jsem hokej, tak jsem hrál ping pong, ve kterém jsem byl celkem úspěšný, jezdil jsem i na velké turnaje. Když ale byla možnost hrát zase hokej, tak šel ping pong stranou. V mladším dorostu jsem ale v hokeji nevyčníval, byl jsem spíš druhořadý hráč a někteří kluci byli o hodně nade mnou. K tomu jsem hrál ještě hokejbal, ve kterém jsem se dostal dokonce až do reprezentace. Tam mi to šlo, byl jsem lídrem týmu a občas jsem přemýšlel, že bych skončil s hokejem a hrál jen hokejbal. Jak jsem šel ale v hokeji nahoru, tak šel hokejbal stranou.

8.2.2018 11:23:26 – Steve60 » Adame moc ti fandím, chodím i na juniory a v minulosti, když jsi za ně hrál, moc se mi líbil tvůj styl. Možná se budu opakovat, ale v zápase proti Benátkám (v Liberci) bylo nádherné tvé poplácaní JJ po helmě po vstřelení gólu. Jak Jarda reagoval na tvůj osobitý způsob pochvaly a poděkování za skvělou souhru? Děkuji moc a fandím ti dál!

Když se dá gól, tak se většinou hráči z pětky takhle poklepají po helmách. Nejsem tedy asi první, kdo ho poklepal, proto na to nijak nereagoval. Zápas jsme si ale užili, i když nám nevyšel úplně podle představ.

9.2.2018 13:30:34 – Majkyno » Nazdááárek Addy, jak cítíš tuto sézonu. Bude postup? A jaký názor máš na kladenský kotel?

Letos je to dobré, pamatuji si, že loni na nás křičeli a pískali a to nebylo úplně příjemné. Když se nám nedaří, víme, že se nám nedaří, a ještě na nás kotel píská, tak to taky zrovna dvakrát nepřidá. Kotel ale máme určitě super! Když se vyhraje, tak máme novou děkovačku, kdy fanouškům odpovídáme, a to je super, to se mi moc líbí. Víc se pak s kotlem spojíme. To mi přijde, že tu moc není – propojení kotel a hráči. To by se v budoucích letech mohlo zlepšit.